Як вбивають і на кого перетворюють символ українського націоналізму

 
 
 
Як вбивають і на кого перетворюють символ українського націоналізму

Максим Бужанський переконаний, що культ Бандери замінили культом Леніна і продовжують підміняти поняття вигадками, якими «годують» суспільство.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA прочитало у Телеграм-каналі народного депутата від партії «Слуга народу».

«Бандеру вбивали багато разів.

Вже не знаю, чи встиг він подумати про те, що це вже все, падаючи на сходи в під'їзді, або вмираючи по дорозі в лікарню, але виявилося, що це не кінець, а тільки початок. Причому початок зовсім не славного шляху, як марять його новоявлені адепти, і навіть не втілення ідей покійного, тому що ідеї були в пух і прах розбиті військами Союзників і засуджені в Нюрнберзі і терміну давності цьому немає.

Виявилося, що це початок вбивства. Бандеру вбивають кожен день, причому роблять це зовсім не ті, кому образ польського терориста і нацистського коллаборанта м'яко кажучи не видається привабливим.

Вбивають свої. Ну як свої, навряд чи б покійний задихнувся від радості, оглянувши своїх нинішніх фанатів, але він мертвий, і вони вибирають за нього. І вбивають його за нього, вже вибач, Степан Андрійович, нічого особистого, просто інакше не вміють.

Вбивають, перетворюючи в Леніна. Замінили культ Леніна культом Бандери, вбили Степана, замінивши Володимиром, під копірку побилися всі підходи, від пісень і пам'ятників до історій для дітей. Вбивають, перетворюючи в міфологічно Тараса Шевченка, роблячи з нього хутірського батька нації, бути яким він аж ніяк не прагнув, в такому виді.

Вбивають, змушуючи посмертно "дружити" і бути сусідом з Мельником, якого покійний Степан люто ненавидів за життя, ділячи з ним убогу увагу тих, хто пишається куратороми з абверу, але діватися нікуди, Маркс і Енгельс завжди поруч на фото, такі правила.

Вбивають, вибудовуючи кордони зі школярів, змушуючи Бандеру бути ідолом сучасних жовтенят і комсомольців, і неважливо, що їх назвали пластунами, тут же і була вся фішка в тому, щоб не змінити, а просто перейменувати всі під себе.

Вбивають розповідями про "дорогу до будинку Бандери", "пораджуся з Бандерою" і іншим смішним набором будівельників культів у відсутності особистостей. Власних і вибудуваних. Вбивають, вкравши у нього право на його реальну історію, замінивши її купою суперечливих одна одній байок. Вбивають набагато надійніше, ніж це зробив Сташинський 15 жовтня 1959 року.

Ну що ж тут скажеш то, а? Ще по чашці кави, заважати не будемо, в добру путь», - написав Бужанський.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.