Як збій у Facebook вплинув на українців

 
 
 

Олесь Доний

журналист, общественный деятель, народный депутат Украины 2007-2012

Як збій у Facebook вплинув на українців

Як би держава не намагалася тримати усе під контролем, природа візьме своє рано чи пізно, світ глобалізується. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA заявив громадський діяч, журналіст Олесь Доній.

Коментуючи ситуацію з колапсом у просторі інтернету, наш співрозмовник зауважив наступне: «Іноді дивує, як ми влаштовували акції громадського непокору у 80-х роках — на початку 90-х, адже тоді в нашій організації було 2 телефони лише у киян, а більшість була з гуртожитків, де був лише один загальний телефон на всіх на 1 поверсі». 

«Тоді ще мобільних телефонів не було, а були лише засоби комунікації, і не у всіх, як звичайні телефони. Тим не менш, ми комунікували, тобто інформація передавалася, в прямому розумінні, із вуст в уста. Давалися вказівки, узгоджувалися позиції, і все це робилося безпосередньо», - додає журналіст. 

За словами Олеся Донія, відсутність тих чи інших засобів комунікації технічних не забороняють комунікацію загалом. Тобто люди, якщо вони хочуть передати інформацію, знайдуть можливість. 

«Те, що сучасні засоби дозволяють це робити швидше і масовіше, — безперечний факт, і будь-яке ускладнення може впливати на поширення інформації. Тому держави більш авторитарного типу намагаються брати це під контроль, або повністю вимикаючи, або в деяких державах вимикаючи Твітер, або Фейсбук. І це триває і досі. На якийсь період можна тримати ситуацію під контролем, але природа візьме своє рано чи пізно, світ глобалізується. Тому як тимчасові ускладнення — так. Тимчасовість може бути години, а може бути і роками, для когось десятиліттями, але прогрес не зупинити, тому рано чи пізно він досягне і вашої оселі», - розтлумачив публіцист.

Олесь Доній наголошує, що точно сказати, чи то був якийсь таємничий момент, чи це просто система зламалась не можна. Бо у цьому не має проблеми. Був збій тільки у Фейсбук і Інстаграм, а по телефону хто хотів, той комунікував, відволікаючись на спілкування з родиною. 

«Загалом це не є загально-технологічний збій, це збій лише кількох соціальних мереж, і не більше того. Тим більше, що альтернативні соціальні мережі працювали», - резюмував наш співрозмовник журналіст Олесь Доній..
 

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.