Завжди лише стурбована Європа почала офігівати від Газпрому

 
 
 
Завжди лише стурбована Європа почала офігівати від Газпрому

Після неймовірного стрибка ціни на газ минулого тижня навіть найбільші скептики Старого світу почали розуміти, що настав час спинити монополізм «Газпрому».

Про це наше видання прочитало на сторінці у Facebook радниці міністра енергетики та ексзаступниці глави МЗС України Лани Зеркаль.

Політик зазначає, що кілька європейських країн вимагають негайного розслідування нещодавньої газової ситуації, а президент Польщі не добираючи слів називає «Північний потік-2» великою помилкою євроатлантичної спільноти.

Зеркаль пише про те, що хоч і повільно, але ЕС все ж почав тверезо дивитись на ситуацію з газопроводом, у якій він сам себе загнав у глухий кут, про що свідчить її розмова з усіма ключовими чиновниками Єврокомісії.

Ситуація на газовому ринку змусила євробюрократів замислитись над монополізмом у цій галузі. Єврокомісія чекає на доповідь німецького регулятора щодо сертифікації "Північного потоку - 2", яку вона не має права заборонити, однак її точка зору на це обов’язково повинна бути врахована – такими є правила в Європі і німецький регулятор їх визнає.

І саме зараз, на думку радниці міністра енергетики Україна повинна активно втовкмачувати у голови наших європейських партнерів те, які ризики для ЄС несе монополізм "Газпрому" і змусити РФ виконувати європейські правила постачання газу.

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.