Instagram можуть визнати небезпечною для здоров’я соцмережею

 
 
 
Instagram можуть визнати небезпечною для здоров’я соцмережею

Популярна соціальна мережа Instagram згубно впливає на психічне здоров’я підлітків.

Днями про це американське видання Wall Street Journal опублікувало резонансний матеріал.

Журналісти стверджують, що ще два роки тому Facebook провела дослідження. З’ясувалося, що Instagram посилює проблеми з самооцінкою у кожного третього підлітка, який користується цією соцмережею. Ба більше, вона негативно впливає на рівень тривожності і призводить до депресії.

На це відреагувала і американська влада. Представники сенату Річард Блюменталь і Марша Блекберн оголосили про початок розслідування. Тепер від Facebook вимагатимуть надати внутрішню документацію щодо цієї ситуації. Також парламентарі звинуватили Facebook в тому, що керівництво приховувало докази того, що Instagram завдає шкоди користувачам.

Нагадаємо, що у липні 2021 року Instagram ввів нові правила для користувачів, молодших 16 років. Тепер акаунти юних користувачів соцмережі при створенні будуть за замовчуванням закритими, аби перебування дітей в мережі було більш безпечним.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.