Ірина Верещук: Ми не виконуємо функції соціальної держави

 
 
 

Ирина Верещук

народный депутат,  фракция «Слуга народу»

Конституция

У першій статті Конституції прописано головне: "Україна є соціальна держава", а влада не виконує функції соціальної держави, тому люди не відчувають себе соціально захищеними. Про це в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту інтернет-видання Новини України — From-UA розповіла народний депутат від «Слуги народу» Ірина Верещук.

Напередодні ювілею 25 річчя Конституції наша співрозмовниця згадує, як 28 червня 1996 року Леонід Данилович Кучма фізично замкнув двері в ВР і до того часу, коли вони не прийняли, коли більше 300 голосів було, не випустив депутатів, і ми отримали свою Конституцію.

«Я завжди цитую першу статтю, бо це дуже важливо, в тій статті є головне:

"Україна є соціальна держава". Ми не виконуємо функції соціальної держави. Ми — це влада, опозиція, всі, від кого залежить прийняття рішень»,

- підкреслює нардеп.

За словами політика, люди не відчувають себе соціально захищеними, і від цього страждає уся архітектура Конституції.

«Ми можемо скільки завгодно розповідати про решту функцій, але людей найбільше торкає їхній соціальний захист. Як держава готова вкладатися і наскільки глибоко опікуватись, щоб соціальна функція була забезпечена. Ми тут недопрацьовуємо, тому до поки ми не спрацюємо, і я не відчую, що люди мені кажуть: "Ірино, побачили зміни, побачили зрушення", от про соціальну державу буду цитувати», - резюмувала наша співрозмовниця народний депутат від «Слуги народу» Ірина Верещук.