Кавун працює як віагра

 
 
 
 Кавун працює як віагра

Американські дослідники виявили саме такі незвичайні властивості кавуна. Але це не єдина користь від вживання цього фрукта. Попри те, що він на понад 90 %. складається з води, містить цінні антиоксиданти, які не тільки пригнічують процеси старіння, а й захищають від раку.

Звичайний кавун родом з Південної Америки і відноситься до гарбузових. Хоча він найкраще почувається в теплому кліматі, його смачнючі сорти вирощують і в Україні.

Кавун – вітамінна бомба

Арбуз: польза и вред для здоровья и организма

У 100 г плоду всього 30 ккал. Ця порція також містить 112 мг калію, 568 мг вітаміну А та 10 мг магнію. Але не вітаміни і мінерали говорять про унікальність кавуна. Найбільшою перевагою кавуна є антиоксиданти, лікопін (більше, ніж в томаті), бета-каротин, лютеїн, зеаксантин і криптоксантин, які уповільнюють процеси старіння і захищають від деяких видів раку (особливо молочної залози, простати та легенів).

Крім того, вони запобігають окисленню холестерину, завдяки чому тиск у венах і артеріях не підвищується. Завдяки здатності боротися з вільними радикалами, кровоносні судини міцніші та стійкіші до пошкоджень. Найбільш антиоксидантами є ті кавуни , м’якоть яких дуже червона.

Кавун для серця

Цены на арбузы в Украине опустились на 20% - до минимума за сезон - новости  Украины, Продовольствие - LIGA.net

Завдяки вмісту калію і магнію, кавун повинен потрібно вживати людям, які страждають на гіпертонію і проблеми з еластичністю кровоносних судин. Калій допомагає швидше позбутися від натрію (це один із факторів, що викликають гіпертонію) і запобігає розвитку змін, характерних для атеросклерозу. Однак для того, щоб організм утримував калій і позбавлявся від натрію, йому потрібен магній. Крім того, він покращує кровообіг організмі. Вітамін А і вітамін С в кавуні захищають від серцевого нападу або інсульту.

Кавун для красивого тіла та шкіри

Арбуз – это ягода или фрукт

Кавун – цінна їжа для кожного спортсмена. Він містить цитрулін, який розширює кровоносні судини, збільшує об’єм м’язів і, перш за все, нейтралізує аміак, який відповідає за біль у м’язах відразу після тренування. Антиоксиданти і вітамін А, крім ефекту проти зморшок, захищають шкіру від надмірного впливу сонця, вони також прискорюють загоєння уражень шкіри .

Кавун: майже як... віагра

Фольгированные шары большие фигуры/3207-1025 А ФИГУРА/P35 Арбуз купить в  интернет-магазине «Веселая затея»

Те, що добре для спортсменів, виявляється корисним при еректильній дисфункції. Згідно з дослідженнями вчених з Техаського університету A&M University Improvement Center Fruit and Vegetable Improvement Center, цитрулін в кавуні може працювати майже так само, як і активний інгредієнт у синій таблетці. Він також розширює кровоносні судини і може зменшити проблеми з ерекцією. Щоб «побачити» і відчути ефект, рекомендують з’їсти близько 6 скибочок кавуна перед...

 

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.