Кернеса продали за 13 тисяч баксів

 
 
 
Кернеса продали за 13 тисяч баксів

Полотно на онлайн-аукціон виставила київська журналістка, перший заступник головного редактора в Страна.UA Світлана Крюкова.

Про це наше видання Новости Украины – From.UA дізналось від видання «Харьковские известия».

«Як говорив чоловік на картині:« Помножимо на нуль». Картина на це і заряджена!», - проанонсувала картину журналістка.

Картину маслом на полотні під назвою «Зоопарк» Світлана Крюкова спочатку оцінила в 1500 у.о. В ході аукціону вартість картини зросла у вісім разів. Картину купив харків'янин Сергій. Чоловікові вона обійшлася в 12 500 у.е.

У коментарях учасники аукціону пораділи, що картина за результатами повернулася на батьківщину знаменитого харківського градоначальника. Світлану також попросили зробити репродукцію картини і подарувати Харкову на День міста.

«Світлана, зробіть репродукцію і подаруйте Харкову на день Міста, Тим більше сьогодні дійсно відкриття зоопарку. Дякую», - написала Олена Мосієнко.

фото

Нагадаємо, 23 серпня в Харкові урочисто відкрили меморіальну дошку Геннадію Кернесу, градоначальника посмертно нагородили званням «Почесний громадянин міста Харкова».

Вчора, 24 серпня, відома харківська художниця, мистецтвознавець, учасниця програми «Золотий фонд України» Леся Житник подарувала портрет Геннадія Кернеса, присвячений Дню народження Харкова, його синові Кирилу Кернесу.

 «Я дуже радий, що люди люблять його, пам'ятають. Тому що це тільки підтверджує, що недарма віддавалося так багато сил і душі Харкову і людям, які в ньому живуть», - сказав Кирило Кернес.

Наследие Кернеса. Кто готовится к битве за пост мэра Харькова