Хто такий Стефанчук і чому Шмигалю варто бути обережним

 
 
 
Хто такий Стефанчук і чому Шмигалю варто бути обережним

Висуванець від «слуг» Руслан Стефанчук став новим спікером Верховної Ради - за його призначення віддали голос 261 депутат.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналося з прямої трансляції із залу засідання парламенту.

Від початку нардепи запропонували на посаду спікера п'ять кандидатів, але після рейтингового голосування Рада розглядала тільки кандидатуру Стефанчук.

фото

Коментуючи призначення спікера, міністр соціальної політики України Андрій Рева на своїй сторінці у Facebook сказав, що українців безсоромно ошукали.

«МАНХЕТТЕН! За однією з версій, в перекладі з місцевої цей вираз означає: НАС ОШУКАЛИ!

Подивіться на ці фото. Ліворуч - це нове обличчя зеленої влади, номер 1 у списку політичної партії СЛУГА НАРОДУ, яке презентували українцям під час виборчої кампанії до Верховної Ради України у 2019 році. Праворуч - це те, що насправді отримали виборці в результаті свого голосування. В комплекті із закінченням епохи бідності і епохи брехні.

Що тут можна сказати? Лише слідом за довірливими індіанцями вигукнути: МАНХЕТТЕН! НАС ОШУКАЛИ!Дивіться. ДумайТе», - написав політик.

Телеграм-канал «Депутатська курила» порадив прем`єру додати до своєї біографії хочаб рядок про те, що він брав участь у шкільному КВК.

«Отже, Руслан Стефанчук - новий спікер парламенту. Він колишній КВКшник, капітан команди «Три товстуни». Тепер у нас - президент з КВК і глава Верховної Ради з КВК. Рекомендуємо Шмигаль внести свою офіційну біографію рядок хоча б про участь в шкільному КВК», - пише канал.

Ху із містер Стефанчук

Стефанчук народився в Тернополі. Має дипломи з правознавства та менеджменту. З Володимиром Зеленським познайомився 25 років тому у вищій лізі КВК. Стефанчук був одним з перших авторів і учасників команди "Три товстуни".

стефанчук грає в квк команда три толстяка

Закінчив аспірантуру і став доктором юридичних наук, професором, членом-кореспондентом Національної академії правових наук України.

До приходу у Верховну Раду Стефанчук працював помічником депутата від "Нашої України-Народної самооборони" Анатолія Матвійчука, а також був радником ексвіцепремьера Анатолія Кубіва в колишньому уряді Володимира Гройсмана.

З приходом у велику політику Зеленського Стефанчук називають головним ідеологом "Слуги народу". Сам президент характеризував його як одну з ключових фігур в його оточенні.

У 2019 він призначив його своїм радником і представником у Верховній Раді. На дострокових виборах до парламенту він став другим номером у списку партії. У Раді згодом був призначений першим заступником спікера і продовжив бути представником президента. Від останньої посади його звільнили напередодні обрання головою Верховної Ради.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.