Кличко майже досяг рівня Черновецького

 
 
 

Виталий Кулик

политолог

Кличко і Черновецький

Віталій Кулик переконаний, що зараз Кличко шукає союзників і намагається представити власний політичний проєкт себе як протокандидата у президенти.

Про це нашому виданню Новости Украины – From.UA в ексклюзивному коментарі розповів політолог.

«Кияни незадоволені Кличком, і він намагається зараз відбити атаку від незадоволених роботою мерії. Є й атака з боку Банкової на Кличка. Кілька політичних груп розуміють, що під Кличком хитається крісло, і намагаються його остаточно скинути».

Так Кулик прокоментував опитування групи «Рейтинг» і те, що кияни більше задоволені Кличком, ніж Зеленським та відповів на питання чи є протистояння між мером Києва і Зеленським.

«По-перше, треба дивитися на саму анкету, як побудоване питання, тому що у нас інші дані: у нас незадоволені Кличком більше, ніж Зеленським, згідно з нашими опитуваннями. І дослідження наших колег також показує, що є велика кількість людей, які незадоволені роботою мерії, КМДА і київської влади загалом. Як на мене, критична маса киян незадоволені роботою мера, на це вказують масові протести, які майже не щодня відбуваються під Київрадою, починаючи від акції ФОПів, малого бізнесу проти нових правил встановлення МАФів у Києві, які заступник Кличка Білоцерковець намагається протягнути через сесію Київради, і закінчуючи незадоволенням киян, коли починаються зливи і на “Академмістечку” просто фонтани б'ють і затоплює підземні переходи», - пояснив він.

Також співрозмовник розповів як Кличко проявляє свої президентські амбіції.

«Він з'являється на презентації Інституту майбутнього, він намагається шукати точки дотику з Разумковим, він робить певні кроки назустріч іншим політичним силам, починаючи з “Батьківщини”. Таким чином Кличко шукає союзників і намагається представити власний політичний проєкт себе як протокандидата. Я не кажу, що він для себе ухвалив рішення йти у президенти, але те, що він розглядає свою участь у тому чи іншому форматі президентської кампанії, це очевидною. Але питання, що за його мерства у Києві корупція досягла рівня майже Черновецького. Тому йому буде дуже важко подолати цей негативний бекграунд і позбавитися антирейтинга у Києві, я вже не кажу про те, щоб наростити рейтинг поза межами столиці», - наголосив політолог.

Раніше ми писали про те, що Кличко залишить без роботи більше половини підприємців Києва