Коломойський і Ахметов для "Слуг" - не олігархи

 
 
 
Коломойський і Ахметов для "Слуг" - не олігархи

Тарас Чорновіл вважає сюрреалізмом те, що «слуги» на телеканалі Коломойського розпинають олігархів і ні слова не кажуть про свого «папіка-спонсора».

Про це наше видання Новости Украины — From.UA прочитало у пості на сторінці у Facebook українського політичного діяча та аналітика.

«Учора, перемикаючи канали, на хвильку затримався на Ге+Ге, де одна дама сумнівної добропорядності вела своє олігархічне шоу. Треш унікальний - на каналі найодіознішого вітчизняного олігарха йде програма, в якій усі разом з ведучою аж захлинаються так вихваляють "політику деолігархізації".

Це канал саме того олігарха, якого вже розшукують не лише в США, але навіть у його рідному Ізраїлі. Тільки не в Україні, яку він обікрав на мільярди доларів. Сюди він зміг вільно повернутися й безкарно тут почуватися лише після обрання "великого деолігархізатора". В студії переважно слуги Зеленського. За ті пару хвилин із відносно чужих побачив лише Желєзняка з Голосу. З захопленням "мочать" олігархів на каналі олігарха.

І жодного сюру. Вони ж цього олігарха не чіпають. Розумію, що Коломойський, Ахметов та інші для них не олігархи, а рідні й щедрі папіки. Виступає якраз Малюська. Це те дивне створіння, яке торгує тюремними ваучерами, а кар'єру почав із демонстративного сидіння на міністерському столі у взутті перед телекамерами. Ще один самокатчик...

От він був абсолютно чесний. Прямо висвітлював суть закону виключно в застосунку до Порошенка. Так прямо й пояснював, що нічого в нього забрати закон не дає змоги, але утруднить йому підтримку своєї партії і має створити для нього персональний дискомфорт, коли всі, хто з ним працюють, найперше, члени фракції ЄС мають по пару разів на день писати декларації про свої з ним розмови. Так і сказав, що таке в них було завдання: йому мають ускладнити життя й спонукати піти з політики.

Я послухав усю цю галіматню пару хвилин, але коли почав говорити Мілованов про соціальну справедливість і рівність у США у своїх кросівках по 800 доларів, мене трохи знудило й я переключив ТВ на якийсь детективчик», - написав політичний експерт.

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.