Комаровський заявив, що його можуть "грохнути" в будь-який момент

 
 
 
Комаровський заявив, що його можуть "грохнути" в будь-який момент

Доктор Євген Комаровський заявив, що його "можуть грохнути" в будь-який момент представники фармацевтичних компаній. Адже він постійно попереджає українців про непотрібні ліки, називаючи їх "фуфломіцинами".

Про це лікар розповів на каналі "Україна 24".

Педіатр вважає, що своїми посилами він значно знижує заробітки аптекарів.

"Я, наприклад, точно зменшую на десятки мільйонів доларів заробітки аптекарів у цій країні. Вони потенційно можуть мене грохнути в будь-який момент, тому що кожне моє відео про "фуфломіцини" зменшує їх дохід. Кожен раз, коли я кажу, що цей аналіз не треба здавати..." - заявив він.

Лікар запевнив, що ніколи не рекомендує те, чим не користується сам, і ніколи не буде "розносити" препарат, який дійсно ефективний.

"Я нічого не рекомендую, тому що мені дали грошей. Якщо я навіть і беру участь в якійсь рекламі, то тільки в тій, де я буду цим користуватися особисто", - додав він.

Він навів приклад неефективних препаратів - відхаркувальних засобів від кашлю. Адже при кашлі швидше допоможе рясне пиття, ніж черговий "фуфломіцин", який допоможе лише набити кишені фармкомпаній.

Раніше ми повідомляли про те, що вчені знайшли нові ліки від COVID-19, які допомагають при важкому перебігу хвороби

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.