Корчинський розповів сумну історію про те, що буває, якщо несправедливо підвищувати податки

 
 
 
смерть Игоря Рюриковича

Відомий український філософ та громадський діяч Дмитро Корчинський розмістив на своїй сторінці у Facebook фото з могили князя Ігоря Рюриковича, супроводивши його повчальним текстом:


«На могилі князя Ігоря, який любив підвищувати податки. За це древляни, які справедливість любили більше, ніж податки, зігнули дві березки (нащадки тих берізок з особливим блюзнірством посаджені на могилі), прив‘язали до них князя Ігоря за ноги і відпустили. Його розірвало на дві частини. 
Тому в нас сумні обличчя».

 

Дмитро Корчинський


Дмитро і його супутники сфотографувалися біля кургану «Ігорева Могила», що розташований в околицях села Немирівка Коростенського району Житомирської області. Як відомо з Повісті Временних Літ, саме там в 945 році (тобто ще до Хрещення Русі) був похований київський князь з варязької династії, син легендарного Рюрика. Князь Ігор, за літописом, хотів взяти повторний податок з підлеглого йому племені древлян, які населяли ці землі (на захід від Києва), але натрапив на спротив. Як зазначає візантійський хроніст Лев Діакон, Ігоря захопили у полог, прив’язали ногами до двох берізок і роздерли його тіло навпіл.

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.