Кров не бреше: як «мертва» дівчина «ожила» через 21 рік

 
 
 
Кров не бреше: як «мертва» дівчина «ожила» через 21 рік

7-річна Бріттані Рене Вільямс зникла влітку 2000 року. Вона жила в прийомній сім'ї у Вірджинії. Через деякий час після її зникнення дівчину оголосили мертвою. Через 21 рік з'являється жінка, яка стверджує, що вона і є Бріттані Рене.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось з іноземних ЗМІ.

Кейлінн Стівенсон з Форт-Уейна, штат Індіана, мало що пам’ятає зі свого дитинства, але вона впізнала себе на фотографії, яка мандрувала в мережі інтернет, - на фотографії дитини, яка зникла 21 роком раніше. Жінка зробила ДНК-тест, і виявилося, що майже на 96% вона є родичкою зведеній сестрі Бретані, Анастасії. Поліції довелося знову відкрити справу - тим більше, що няня 7-річної дитини лікувала її від СНІДу, а Кейлінн ним хворіє.

Зниклу дівчину знайшли через 21 рік

Згідно з інформацією Yahoo News, поліція в Генріко тижнями шукала Бретань, перш ніж здатись і заявити, що дитина померла без ліків. Кім Паркер, яка відповідала за них, доглядала за 50 іншими дітьми-інвалідами та тяжко хворими. Коли поліція запитала, що сталося з дитиною, вона сказала, що відправила її до Каліфорнії з двома жінками. Це виявилося брехнею.

Поліція думала про найгірше, а тому садок за будинком було перекопано вздовж та впоперек, але останків дитини не знайшли. Однак з’ясувалось, що американка бере гроші на цю хвору дитину і перераховує їх на приватний рахунок, обманюючи владу щомісяця на понад 20 тисяч доларів. Після цього вона потрапила у в'язницю на вісім років і розповіла в суді, що віддала Рене, бо вона обходилась їй занадто дорого.

У той час, коли ореол пошуків дитини розширили на Каліфорнію та Вірджинію, вона вже жила в Огайо зі своїми прийомними батьками під зміненим ім’ям та прізвищем. Більшу частину свого життя вона провела в Огайо, потім вийшла заміж і переїхала у Форт-Уейн. Тільки нещодавно вона вирішила дізнатися, ким вона є насправді. Дівчина знала лише те, що раніше її звали Вільямс.

Сама вона багато чого не пам’ятає. Однак ФБР зацікавилося цим. Агенти взяли зразки ДНК у Стівенсон та її потенційної сестри. Вони погодилися - і друга заплакала, коли побачила фотографію першої. Потім жінки нарешті зустрілися і разом ознайомилися з результатами дослідження. - Кров не бреше. Я - Бріттані Рене Вільямс, - каже 28-річна дівчина.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.