"Мальчік, тєбя здєсь нє стояло...": Зустріч Зеленського і Байдена втретє перенесли

 
 
 
"Мальчік, тєбя здєсь нє стояло...": Зустріч Зеленського і Байдена втретє перенесли

Зустріч президентів США та України вже втретє перенесли - з 31-го серпня на 1-е вересня. Однак, в спробі заспокоїти зловтішників з приводу цього, посол України в США Оксана Маркарова опублікувала деталі щодо поїздки Зеленського в Америку, де запевняє всіх у тому, що вона таки відбудеться.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналося з сайту видання «Страна».

За її словами, два дні - 31 серпня і 1 вересня президент України буде в Вашингтоні, а потім полетить до Каліфорнії. У Вашингтоні у Зеленського заплановані зустрічі з керівниками американських міністерств, а також дві публічні презентації від президента для представників медіа, громадськості та інформаційно-аналітичних центрів.

фото

Що саме буде робити Зеленський в Каліфорнії, Маркарова не уточнила, але раніше була інформація, що президент хоче зустрітися з Ілоною Маском, керівниками Apple і Google.

Але, не виключено, що і цей графік ще зазнає змін, оскільки на США обрушився один з найпотужніших за всю історію ураган під назвою «Іда». Штат Луїзіана фактично перетворився в зону стихійного лиха. Що може переключити на себе увагу Байдена на додаток до Афганістану. Але навіть якщо зустріч і не перенесуть, то в такій обстановці візит Зеленського виявиться на далекій периферії уваги американської громадськості та ЗМІ.

Таку ж думку підтримав політолог та експерт у сфері політики В’ячеслав Чорновіл, який переконаний, що президент Америки всіляко демонструє «ігнор» Зеленському, який він чи то не бачить, чи то принизливо ковтає.

«"Мальчік, тєбя здєсь нє стояло..." - Десь так майже пів століття тому мене послала дородна тьотя Соня в Одесі, коли я маленьким підійшов із затиснутими в кулачок копійками до неї зі спини, не помітивши чималої черги за морозивом. Я тоді дійсно був маленьким хлопчиком, але все одно було якось образливо. Навіть не через те, що треба було ще трохи постояти, а через це незрозуміле для мене, але з хихиканням черги явно принизливе "тєбя здєсь нє стояло". Ну, ви зрозуміли, до чого я це тут зараз згадав... Декому також пояснили, що його тут не стояло.

Третє (а не друге, як пишуть наші журнашлюшки, прагнучи догодити Бубочці) перенесення дати зустрічі в Білому Домі: спершу цілком прийнятний час у кінці липня, потім 30 серпня, далі 31-ше, а тепер 1 вересня. І жодних гарантій. Наші підлизувачі кинулися розповідати, що тут нічого принизливого, он же й прем'єра Ізраїлю... Ні, недорогенькі. На жаль, жодних аналогій. Ситуація в Афганістані несе загрози не лише для Вашингтона, але й для Єрусалима. Завжди, коли десь у котлі міжісламських протиріч починаються криваві події, ракети й бомби чомусь рвуться в Ізраїлі. А в Центральній Азії зараз дуже гаряче. І з ізраїльтянами в США триває рівний діалог як щодо безпеки, так і стосовно двосторонніх контактів. Там узгоджували й разом зійшлись на змінах графіку. А нашого поставили на витяжку й просто ігнорують. Це, як у нас із записом до важливого чиновника. Дату можуть переносити без попередження й повідомлення, а ти сам перевіряй, вираховуй та міняй щодня плани.

Мені шкода, що поводяться саме так. До Зеленського я нічого окрім огиди не відчуваю. Але ставлення до нього і його кліки автоматично переноситься на всю країну. Втрата суб'єктності - воно дуже болісна», - переконаний Чорновіл.

Телеграм канали також відреагували на перенесенні зустрічі. Так, «Легітимний» написав, що така ситуація пов’язана з афганським кейсом США та переконує, що Україна буде штучно розганяти зустріч президентів, яка фактично пройде у тіні.

Журналіст Макс Назаров прямо заявив про те, що українська сторона настільки прагне зустрічі, що приїде саме тоді, коли їй назначать і тоді, коли це буде зручно «господарям».

Телеграм-канал «Бородатая бабушка» потролив таку новину попросивши перенести зустріч на 3-є вересня, коли вся країна під пісню Михайла Шефутинського перегортатиме календар.

 

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.