На Донбасі варто очікувати загострення: бойовикам підвалило озброєння

 
 
 
На Донбасі варто очікувати загострення: бойовикам підвалило озброєння

Бойовикам в окуповані Донецьку та Луганські області прибуло значне поповнення озброєння та боєприпасів.

Про це нашому виданню Новости Украины — From.UA стало відомо від прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Повідомляється, що з територій Російської Федерації бандформоруванням було передано майже півтори тисячі тонн пального, а також озброєння і боєприпаси виробництва РФ, у тому числі протитанкові керовані ракети, снайперські комплекси, протитанкові та протипіхотні міни, а також відремонтовані у Росії самохідні артилерійські установки.

Зазначимо, що постачання такої «допомоги» з боку «братньої» держави українська розвідка вже фіксує протягом місяця, тож можна припустити, що окупанти готують до активних бойових дій.

Нагадаємо, що останнім часом на фронті відбувається загострення ситуації із пораненнями та втратами з боку Збройних сил України. Так, за даними ранкового зведення протягом минулої доби окупанти дев’ять разів обстрілювали позиції ВСУ.

Також, спостерігачі СММ ОБСЄ жаліються на те, що бойовики «ДНР» і російські окупанти на блокпостах в районі тимчасово окупованих н.п. Шевченко, Нова Мар'ївка, Луково і Староласпа не пропускають їх.

Ця ситуація, а також підписані президентом Володимиром Зеленським закон «Про основи національного опору» і зміни в закон «Про чисельність Збройних сил України» також можуть свідчити про те, що Україна готується до загострення на фронті, яке, за оцінками експертів, може розпочатись восени.

Раніше ми повідомляли про те, що президент змінив головнокомандувача ЗСУ.

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.