Напад - це не тільки снаряди на Київ

 
 
 

Владимир Цыбулько

политолог, общественный деятель

Напад - це не тільки снаряди на Київ

Всі обіцяли, але Путін не напав. Чому так сталося і чого очікувати далі? Про це кореспондент Новости Украины – From.UA запитав політолога Володимира Цибулька.

- Путін на нас не напав, але може. Така концентрація військ є порушенням договору про обмеження, і будь-яке порушення цього договору по концентрації військ на кордоні в європейський частині більше, ніж це передбачається договором, є підготовкою до нападу.

По-перше, немає політичних гарантій ненападу. Політичними гарантіями є відновлення до дії великого договору з Україною з боку РФ. Тобто доки РФ не відновила територіальну цілісність України і не відновила дію великого договору про дружбу і взаємодопомогу, це є підготовкою до війни.

В короткостроковій перспективі може статися в будь-яку годину. В середньостроковій чекаємо нового пакету санкцій уряду США, нових солідарної дії від уряду Великобританії і солідарні дії від ЄС.

Тут треба пояснити конотацію, що мається на увазі напад. Згідно міжнародного права напад є навіть Дос-атака. По-перше, Путін напав, ми же не відокремлюємо війну, яку Путні почав проти України у 2014 році, і нову. Це та й сама війна.

Не обов'язково снаряди на Київ. Тут справа у тому, що Путін все ж сподівається проскочити між дощинками і продовжити агресію, але не тільки воєнними методами. Ми спостерігаємо Дос-атаки на українські банки і урядові сайти. Сьогодні удар по Станиці Луганській — хиба це не акт агресії? Швидше за все, Путін хоче продовжувати агресію, але не грубою силою, а через спроби підриву внутрішньої влади в Україні, створення напруженості і громадянського протистояння, яке б могло знести Зеленського. І відповідно вибори, які могли б бути дуже важкими для України.


Не обов'язково снаряди на Київ. Тут справ у тому, що Путін все ж сподівається проскочити між дощинками і продовжити агресію, але не тільки воєнними методами. Ми спостерігаємо Дос-атаки на українські банки і урядові сайти. Сьогодні удар по Станиці Луганській — хиба це не акт агресії? Швидше за все, Путін хоче продовжувати агресію, але не грубою силою, а через спроби підриву внутрішньої влади в Україні, створення напруженості і громадянського 
 

Теги

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.