Нардеп пояснив, чому Україна має багато золотих медалей «з гірким смаком»

 
 
 

Георгий Мазурашу

народный депутат Украины от фракции «Слуга народа», спортивный журналист

Нардеп пояснив, чому Україна має багато золотих медалей «з гірким смаком»

Зачаровуючись успіхами паралімпійців, треба не втрачати зв‘язок з реальністю. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новости Украины — From.UA розповів народний депутат України від фракції «Слуга народу» Георгій Мазурашу.

Коментуючи виступ наших співвітчизників паралімпійців на Олімпіаді, політик зауважує наступне: «По-перше, великий респект всім особам з інвалідністю, які, попри життєві складнощі, знаходять в собі сили займатися фізичною культурою і спортом!»

«Тепер щодо виступів наших співвітчизників на Паралімпійських іграх. Взагалі треба розуміти, що у цивілізованому світі філософія паралімпійського руху - це, передусім, соціалізація, реабілітація і т.п.», - додає нардеп.
 
Парламентарій звертає увагу на те, що у нас з різних причин паралімпізм позиціонують як «спорт вищих досягнень».

«Якщо у цивілізованому світі найкраще, щоби не було кому виступати у таких Іграх, бо осіб з інвалідністю мало (в ідеалі щоби їх не було взагалі), то ми тішимось тим, що у нас є багато осіб з інвалідністю, з яких є ширші можливості відбирати кращих для участі у Паралімпіаді. І в цих умовах Україна прогнозовано серед лідерів на Паралімпійських іграх», - наголошує політик.

Безумовно, зауважує наш співрозмовник, це свідчить і про надзвичайну талановитість наших паралімпійців. І про їх особливу силу духу. І про найбільшу жагу до перемоги. І про дуже успішну роботу Сушкевича та його команди з Національного комітету спорту інвалідів. Але є і інший бік цієї медалі.

«Одна справа, коли з цими паралімпійцями працюють, наприклад, теж люди з інввлідністю. Їм подвійний респект. А хтось замислювався, а як так стається, що ті спортивні фахівці (тренери, менеджери, управлінці), які не можуть добитися успіхів у висококонкурентному олімпійському спорті, переходять у паралімпійський спорт і там стають «гіпер успішними»?..», - задається питанням Георгій Мазурашу.

За словами народного депутата, зачаровуючись успіхами паралімпійців, треба не втрачати зв‘язок з реальністю.

«Проводити паралелі з олімпійським спортом - це нонсенс. Бо Олімпійські ігри - це максимальна конкуренція на планеті, в умовах якої дуже-дуже складно навіть олімпійську путівку надзвичайно складно здобути. Не кажучи вже про медаль. А Паралімпійські та Дефлімпійські ігри - це зовсім інша історія. Просто через чутливість теми мало хто з тих, хто її розуміє, наважується на реалістичну комунікацію… А багато хто й не розуміє…», - резюмував наш співрозмовник народний депутат України від фракції «Слуга народу» Георгій Мазурашу.
 

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.