Нардеп: Я мрію щоб українська незалежність наповнилась змістом

 
 
 

Ігор Мосійчук

народний депутат України 2014-2019

Нардеп: Я мрію щоб українська незалежність наповнилась змістом

Ігор Мосійчук переконаний, що 30 років тому Україна за формою здобула незалежність, але за містом і суттю поки що ні.

Наше видання Новости Украины — From.UA до 30-річчя Незалежності України представляє новий проект «У мене є мрія», в якому відомі українці поділяться своїми мріями про те, що потрібно змінити в нашій країні, щоб вона стала краще.

«30 років тому Україна обрала, виборола, повернула незалежність за формою, але не незалежність за суттю і змістом. Я 30 років боровся і продовжую боротись за те, щоб формі надати зміст - це і є моя мрія».

Колишній народний депутат України так описав свою мрію щодо добробуту та розвитку нашої держави.

«Я 30 років боровся за те, щоб наповнити українську незалежність. Що потрібно для цього зробити? Потрібно бути незалежними і суверенними, і керуватися виключно інтересами Києва, тобто інтересами України і українців, а не Москви, Брюсселя, Путина, Вашингтона, чи будь-якими чиїми іншими. От суверенітет — це є найголовнішим. І 30 років тому ми за формою здобули її, але, на жаль, за містом і суттю поки що ні», - сказав він.

 

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.