Не Литвою єдиною: відомо, яка країна наступною стане жертвою міграційного терору «бацьки»

 
 
 
Не Литвою єдиною: відомо, яка країна наступною стане жертвою міграційного терору «бацьки»

Тисяча польських солдатів були направлені на допомогу прикордонній службі країни у зв’язку зі сплеском нелегальної міграції з сусідньої Білорусі.

Про це нашому виданню Новости Украины — From.UA стало відомо з іноземних ЗМІ.

"Кордон опечатано, а прикордонну охорону протягом тижня підтримували 1000 солдатів польської армії", - заявив заступник міністра внутрішніх справ Мацей Вонсік у своєму твіті пізно у вівторок.

А напередодні, Урядовий інформаційний центр Польщі повідомив, що лише у серпні 1935 осіб намагалися незаконно перетнути польсько-білоруський кордон.

"Прикордонна охорона запобігла перетину кордону 1175 з цих людей, а 760 іноземців було затримано", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що в останні місяці кількість нелегальних мігрантів з Іраку, Сирії, Афганістану та інших країн на кордонах Білорусі з країнами ЄС різко зросла. Найбільша кількість людей виїхала до Литви, яка звинуватила Білорусь в організації контрабанди мігрантів на її територію в рамках "гібридної війни".

Польща звинуватила Білорусь у відправці великої кількості мігрантів через кордон у помсту за рішення Варшави надати притулок Крістіні Тимановській, білоруській спортсменці, яка відмовилася повернутися додому з Олімпіади в Токіо.

Читайте також: Лукашенко може зробити Білорусь потенційним фронтом війни Росії проти України і Заходу

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.