Не нажерлися? На яку гілку влади зазіхнув пан президент

 
 
 

Владимир Вятрович

историк, народный депутат Украины, фракция "Европейская солидарность"

Не нажерлися? На яку гілку влади зазіхнув пан президент

Закон про олігархів не просто недосконалий, він надзвичайно шкідливий. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From.UA розповів історик, публіцист, і народній депутат України Володимир Вятрович.

Коментуючи те, що у Законі про олігархів було чимало поправок, але підтримали здебільшого ті, що вносили депутати з моно більшості, наш співрозмовник зауважує наступне: «Скоріш за все, президент Зеленський намагається протягнути цей недолугий законопроєкт в парламенті, і через це обмежує можливість парламенту його обговорювати та змінювати».

«Ми прекрасно розуміємо бажання президента Зеленського. В першу чергу це бажання піару, що нібито він бореться з олігархами. А в другу чергу — це практичні результати, не дай боже, ухвалення цього закону, який означатиме, по суті, можливість для Зеленського перерозподілити медійний ринок», - додає історик. 

Наш співрозмовник вважає, що головною метою цього закону — захопити четверту гілку влади, якою є ЗМІ. 

«Про жодну деолігархізацію в цьому законі не йдеться. Про якісь загрози олігархів і використання ними державної влади, монополії, на жаль, в цьому законі не йдеться, закон не просто недосконалий, він надзвичайно шкідливий», - резюмував наш співрозмовник , нардеп Володимир Вятрович.
.
 

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.