Ніцой назвала закон «Про корінні народи» диверсією

 
 
 
закон

Українська письменниця, педагог та громадський діяч закликала президента України ні в якому разі не підписувати закон «Про корінні народи» через закладений у ньому сепаратизм.

Про це інтернет-видання Новости Украины — From.UA дізналось із сторінки Лариси Ніцой у соцмережі.

Громадський діяч переконана, що через редакцію закону, в якій він зараз перебуває на Україну чекають міжетнічні конфлікти, які дорого коштуватимуть країні.

«Сьогодні-завтра Зеленському покладуть на підпис закон "Про корінні народи". Звертаюся до президента Зеленського не підписувати закон "Про корінні народи", а повернути на доопрацювання, оскільки в ньому в статті 4, пункт 3 ростуть роги медведчука - закладений сепаратизм. В дискусії (ура, в законі немає росіян), ми пропустили в тексті закладену диверсію - в ст. 4, п.3 заперечується необхідність корінним народам інтегруватися в українське суспільство. А це майбутні сварки на етнічному ґрунті, конфлікти і упослідження українців. Європейські закони кажуть, що корінні народи і національні меншини повинні інтегруватися (не асимілюватися) в суспільство, а в нас в законі написано "захист від інтеграції". За цим законом, якщо корінні народи не захочуть інтегруватися, наприклад, не захочуть вивчати державну мову (а це засіб інтеграції), то Україна ще й повинна їм дати юридичний захист у їхньому небажанні», - написала Ніцой у пості до свого відео з поясненнями.

Раніше ми повідомляли про те, що з Ніцой зло пожартували.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.