Ніцой закликала «зачмирити» Довбика і ось за що

 
 
 
Ніцой

Українська письменниця, педагог та громадський діяч назвала українського героя дня Артема Довбика московитом та закликала усіх, хто його хвалив за переможний гол, пояснити футболістові, що герої, та ще й з Черкас, повинні розмовляти українською мовою.

Про це, як повідомляє інтернет-видання Новости Украины — From-UA, Ніцой написала на своїй сторінці у Facebook.

Натомість, не всі читачі громадської діячки згідні з таким твердженням.

Антон Іщук наголосив на тому, що якщо Артем Довбик не спілкується українською, як і більшість гравців нашої збірної, то це не означає, що вони не заслуговують на нашу підтримку та опору.

«Я гордий, що живу в країні, де в першу чергу ставляться професійні досягнення, коли в такому шаленому матчі перемагає наша збірна, звучить наш гімн, майорить наш стяг. Коли про нашу країну і про наших спортсмені гучно кричать на весь світ. Можете не вболівати, на одного менше буде з 40 мільйонів відданих збірній, відданих нашій країні. Вболівайте за Німеччину, Англію (там же спілкуються власне кажучи рідною мовою), проте потім не кажіть, що горді нашою командою, за їх успіхи і досягнення, коли на увесь світ буде звучати «Ще не вмерла України...», - прокоментував слова Ніцой її читач.

пост

 

Олена Гаркуша взагалі назвала допис педагога яскравим свідченням «антипатріотизму» та сказала, що таким тексом ніцой «облила їх досягнення гівном».

«Ось цей пост -яскравий приклад «антипатріотизму»! Але пані Лариса, у своїй ненависті мабуть цього ніколи не зрозуміє. Человек считает родным тот язык, на котором говорят его родители, с самого рождения. Замість того, щоб подзвонити хлопцям та не в конфлікній манері пояснити, щоб вони дійсно більше говорили українською, !вы облили их достижение гамном, обесценили победу и добились лишь того, что еще большее кол-во людей, будет в виде протеста! розмовляти російською. Думайте трохи більше про те, що ви робите та про наслідки ваших дій у майбутьному!», - обурилася жінка.

пост

 

Подібної думки і дописувач Гліб Лашкевич, який назвав Ніцой провокаторкою.

«Усе життя розмоляю російською і це не заважає мені любити Україну. Так само це не заважає тисячам російськомовних українців захищати нашу батьківщину на сході. А такі як ви лише провокують людей і викликають конфлікти у дуже рідкий момент єднання нації... Артем цим голом зробив більше ніж ви усіма своїми дописами разом узятими... Він об'єднав країну від Ужгорода до Луганська, від Чернігова до Ялти... А що наразі зробили ви? Плюнули у переможну кашу», - написав він.

пост

Додамо, що таких обурливих коментарів було ще чимало, однак усі без винятку читачі Ніцой зійшлись на тому, що Довбик, як і вся збірна України з футболу вартують найбільшої похвали та підтримки від усього українського народу.

Нещодавно ми писали про те, що Ніцой переконана, що в Україні навчання російською мовою повинні зробити набагато дорожчим, ніж навчання в групах українською мовою.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.