Нова ціна на електроенергію - це розвод лохів

 
 
 

Андрій Павловський

експерт з питань соціальної політики

Нова ціна на електроенергію - це розвод лохів

Андрій Павловський вважає, що зниження тарифу на електроенергію має вигляд знущання над українцями.

Про це експерт з питань соціальної політики розповів нашому виданню Новости Украины — From.UA в ексклюзивному коментарі.

«Насправді ми розуміємо, що ніякого зниження не відбулося. Завдяки тому, що вони бояться соціальної напруги та протестів людей, влада не наважилася підняти до 3 грн, але те, що вони зробили, ну ніяк знижкою назвати не можна. Затвердили підвищення не у 2 рази, а в 1,5».

Так Павловський прокоментував вчорашнє рішення уряду про зменшення тарифу на електроенергію для населення та пояснив, чи зніме це соціальну напругу.

«Перш за все, це направлено на досягнення політичних і пропагандистських цілей. Метою є заспокоїти населення, приспати перед черговим великим підвищенням цін і комунальних тарифів, адже раніше лякали, що піднімуть ціні на електроенергію аж до 3 грн за кВт/год. Коли я читаю, що нібито знизили ціну, то згадую романи Оруела — ну яке ж це зниження, коли з 90 коп. знизили до 1,44 грн? Ви ж згадайте, що ще рік тому населення платило по 90 коп., а зараз 1,4 4 грн. І те, що так знизили, виглядає як знущання чи розвод лохів, за яких тримає влада населення. Тим більше, що тим, хто споживає більше ніж 250 кВт, залишили, як і було, 1,68 грн», - переконаний він.

Експерт також переконаний, що рішення уряду - це не піклування про населення, а звичайна політтехнологічна схема.

«Тобто спочатку виходить так, що за поданням Вітренко, який на той час був в.о. міністра енергетики, уряд Зеленського приймає рішення підняти ціну на електроенергію майже вдвічі. Потім, коли у людей це викликає обурення, а тим більше коли вони дізнаються про плани уряду підвищити до 3 грн, то роблять фінт вухами і таку політтехнологічну схему запускають, яка називається: ми спочатку вам підвищимо ціні у два рази, а потім зробимо знижку на 10% - ну й будьте щасливі, радійте, дякуйте уряду», - резюмує співрозмовник.

Раніше ми писали про те, скільки українці заощадять на електроенергії з новим тарифом. 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.