Одні заробляють на біді, а інші просто чекають на смерть: Шокуючі історії людей в Афганістані

 
 
 
Одні заробляють на біді, а інші просто чекають на смерть: Шокуючі історії людей в Афганістані

Засновник «Blackwater» пропонує цивільним евакуюватися з аеропорту Кабула за 6,5 тисяч. доларів з людини.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналосьвід «Wall Street Journal».

Ерік Принс не єдиний, хто приватно намагається вивезти мирне населення з Афганістану, однак він єдиний, хто вирішив заробити на страху та відчаї людей.

За шість з половиною тисяч доларів, Принс готовий вивезти людину на борту свого само льоту, однак, якщо людина ще дома чи по дорозі в аеропорт, то ця ціна в рази буде вищою. Однак видання зазначає, що не факт, що у підприємливого засновника приватної компанії найманців «Blackwater» насправді є для цього необхідні можливості.

А ось політолог В’ячеслав Чорновіл на своїй сторінці у Facebook розповів історію того, як афганська жінка-політик просто у себе дома чекає на талібів, які, переконана вона, вб’ють її та її родину.

фото

«Трагічний приклад: Заріфа Гафарі - пуштунка, підприємець, адвокат, борчина за рівні права та доступ до якісної освіти й медицини. А ще мер столиці провінції Вардак міста Майданшахр. Вона народилася в 1992 році. За своє коротке життя зуміла сповна скористатися тим шансом. який принесла країні і її громадянам "американська окупація" (як пишуть рашистські борзописці та вторять їм наші мудрагелі). Життя, освіта (коли дівчаткам відкрилися двері шкіл, а потім і можливість навчатися в Пенджабському університеті), кар'єра, політичні досягнення, влада, світове визнання - усе це вона встигла вкласти в два десятиліття між минулою й сьогоднішньою владою талібану.

Зараз вона встигла сповістити, що сидить і чекає смерті, оскільки під час суцільної зради та стрімкого просування талібів виїхати не змогла, а може й не забажала.

«Я сиджу і чекаю, коли вони прийдуть. Мені та моїй родині ніхто не допомагає. Я просто сиджу з ріднею та чоловіком. І вони прийдуть за такими, як я, і вб’ють мене. Я не можу залишити свою сім'ю. І взагалі, куди я піду?»

У 2019 році її за версією ВВС включили до списку 100 найвпливовіших жінок світу та таких, що надихають до звершень. У 2020 році держсекретар США проголосив її Міжнародною жінкою мужності.

Тож краще б усім тим, хто зараз вправляються у виправдовуванні чи олюдненні талібів та зневажанні міжнародної допомоги в минулі два десятиліття, помовчати. Бо доки одні використовували шанс і будували щасливе й успішне життя, інші звично стогнали про пів вареника та зовнішнє управління... І це вже не тільки про Афганістан», - пише Чорновіл.

фото

Інколи у соцмережі потрапляють відео, які показують, як насправді поводяться з цивільним населенням таліби, а також благання людей пропустити їх на аеродром, аби залишити країну, де почав правити Талібан.

 

А ось приклад "соціального ліфта" по-афганські. Це Колишній міністр зв'язку Афганістану Сайед Ахмад Шах Саадат, який вийшов на нову роботу - водієм служби доставки Lieferando в Лейпцигу, Німеччина.

фото

Беженцам из Афганистана пытаются открыть дорогу в ЕС

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.