Олег Мусий

врач, министр здравоохранения Украины 2014, народный депутат Украины 2014-2019

Зняти всі обмеження і закінчити істерію коронавірусу

З'являються тривожні новини про знов зростання ковід-захворювання. Їх супроводжують звістки про те, що Держстат знайшов порушень у ковідному фонді на 30 млрд грн. До чого готуватися? Про це кореспондент Новости Украины – From.UA запитав екс-міністра охорони здоров’я Олега Мусія.

Збувається найгірший сценарій розвитку пандемії

Олег Мусій вважає, що Міністерство охорони здоров'я та Ляшко показали повну некомпетентність у питанні протидії новій хвилі коронавіруса.

Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новости Украины — From.UA розповів лікар, громадський діяч; екс-міністр охорони здоров'я України та народний депутат України 8 скликання

Під Радуцьким та Ляшко можуть захитатися крісла

За невиконання обіцянок по щепленню 10 млн людей влада повинна понести відповідальність. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів лікар, громадський діяч; екс-міністр охорони здоров'я України; народний депутат України 8 скликання Олег Мусій.

Коментуючи той факт, що термін придатності вакцини, яку завезли в Україну, спливає, і вона просто пропадає, хоча спочатку була її нестача, наш співрозмоник зауважує наступне: «Це була класична брехня через некомпетентність голови комітету Радуцького і міністра Ляшка».

Буде непереливки. Дельта б’є по молоді. Епідеміологічну службу доконав Ляшко

Вже офіційно зареєстровано шість випадків штаму коронавірусу «Дельта». Ці пацієнти знаходяться на лікуванні в столичній Олександрівській лікарні. Тепер нам остаточно потрібно готуватися до чергової хвилі захворюваності на COVID. Цей штам буде розповсюджуватися і стане домінуючим в найближчі місяці в Україні. І перспективи не приносять радощів, тому що «Дельтою» хворіють досить сильно молодь й діти. Вже доведено країнами, де вірус був домінуючим, наприклад: Великобританія, Росія, Португалія, Індія. До захворювання ним схильні молодого віку люди — 20-30 років.

Подписаться на Олег Мусий

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.