Ось і "зростання": на скільки знизилася зарплатня кожного українця лише за це літо

 
 
 
Ось і "зростання": на скільки знизилася зарплатня кожного українця лише за це літо

Тарас Чорновіл переконаний, що статистика по соціальному зростанню рівня життя українців, а особливо та, що стосується заробітних плат - це абсолютна брехня з метою окозамилювання.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось з допису у Facebook українського політичного діяча та аналітика.

Політолог, з огляду на оптимістичні дописи «слуг» вирішив показати українцям реальну картину того, на якому рівні зараз перебувають заробітні плати та які заборгованості штовхають людей у фінансову прірву.

«До попереднього допису про мега-досягнення зеленської каманди маладой із найбільшого в історії зростання заробітної плати українців (в попередньому дописі скріни від слуги Зеленського О.Жмеринецького). А ці дані від Державної служби статистики:

 • реальна зарплата українців за місяць зменшилася на 2,2%.
 • Розмір середньої заробітної плати у серпні зменшився до 13 997 грн.
 • порівняно з липнем розмір середньої номінальної заробітної плати зменшився на 2,4%, або на 348 грн. (Реальна заробітна плата характеризує купівельну спроможність номінальної заробітної плати під впливом змін споживчих цін на товари і послуги та рівня податків й обов’язкових платежів).

За даними того ж Держстату зростають лише борги із заробіних плат:

 • з початку року зарплатні борги зросли на 1,317 млрд грн, або 50,4%, а в порівнянні з даними річної давності - на 1,037 млрд грн, або 35,9%.
 • Станом на 1 вересня сума заборгованості з виплати заробітної плати в Україні склала 3,929 млрд грн.
 • Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, які припинили подавати звіти упродовж 2019–2020 років, на 1 вересня 2021р. становила 158,4 млн. грн.
 • На початок вересня три чверті заборгованості припадало на промисловість - 75,8%.
 • Бльше половини боргу утворено в Донецькій (20,2%), Дніпропетровській (12,9%), Харківській (12,3%) областях та м. Києві (19,0%).

Структура заборгованості за сферами економіки:

 • промисловість - майже 2,976 млрд грн
 • професійна, наукова та технічна діяльність - 310,23 млн грн
 • транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність - 218,44 млн грн.

Усім гарного ранку. А 73% ще й побажання - живіть із цим та втішайтеся. Хоча, схоже, ті будь-яку локшину на вухах за чисту монету приймуть», - написав він.

Чорновіл також запропонував своїм читачам прокрутити його акаунт трішечки донизу, де він опублікував скрін із сторінки депутата-слуги Олексія Жмеринецького про неймовірне зростання зарплат в Україні.

фотопост

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.