Пенсіонер пожертвував жертвам повені 1 млн євро і потролив жадібних футболістів «Баварії»

 
 
 
Хорст Эшлер

82-річний німецький пенсіонер Хорст Ешлер  пожертвував в фонд допомоги постраждалим від повені в Німеччині 1 мільйон євро. Він порахував, що грошfv знайдеться гідне застосування, а йому «ще буде на що купити булочок». Про це журналіста інтернет-видання Новости Украины - From.UA довідались з матеріалів німецьких ЗМІ.

Одночасно він висміяв свою улюблену футбольну команду, мюнхенську «Баварію» за їх чек на 100 тисяч євро, і зажадав від клубу збільшити суму в десять разів, мовляв, з вас не убуде. Якщо футболісти піднімуть ставку, як крок у відповідь він додасть до свого внеску ще 250 тисяч євро.

У квітні цього року цей дивний мешканець Мюнстера подарував міському зоопарку 750 тисяч євро - найбільшу суму, яку той коли-небудь отримував.

Стихия опять ударила по Европе: потоки воды по улицам смывали все на своем пути. ФОТО. ВИДЕО | Новости Украины FROM.UA

Дружина Хорста померла десять років тому. "Ми завжди обіцяли одне одному, що хто залишиться, використає гроші на допомогу людям, які цього потребують", - каже він: "І оскільки моя дружина так любила тварин, я також пішов у зоопарк, щось пожертвував". 

"А потім минулої суботи ми сиділи з друзями за пивом і розмовляли про страшну повінь, - розповідає Хорст Ешлер. - Потім я знову перевірив свої рахунки, і там ще щось було, тому я вирішив мільйон пожертвувати жертвам повені". 

Німеччина програла у битві з природою. ФОТО і ВІДЕО | Новости Украины FROM.UA

При цьому герр Ешлер не був успішним бізнесменом і не успадкував багатства. Він заощадив гроші і добре ними розпорядився: "Я інвестував 60 євро на місяць у страхування життя протягом 45 років, і це щось додає", - говорить він. До того ж він досить добре заробляв кухарем і теж ходив на кораблі у море. У його дружини був бутік, який згодом продали, і це теж дало певну суму.

Кары небесные. Наводнение из Германии перешло в Польшу. Следующая Украина? ВИДЕО | Новости Украины FROM.UA

"Я думаю, що те, що я зараз роблю з грошима, цілком відповідає інтересам моєї дружини", - каже він.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.