Під облрадою Київщини протестують соцпрацівники: Люди вимагають від депутатів «припинити бездіяльність та прийняти бюджет»

 
 
 
Під облрадою Київщини протестують соцпрацівники: Люди вимагають від депутатів «припинити бездіяльність та прийняти бюджет»

Сьогодні, 31 січня, під стінами Київської обласної ради відбулася акція протесту. На захід прийшло понад півтисячі людей. Учасники тримали в руках плакати з написами: “Докерувалися”, “Депутати! Займайтеся регіоном, а не політикою”, “Вимагаємо нарешті прийняти бюджет” та інші. Причина мітингу - відсутність ухваленого бюджету області, що потягнуло за собою невиплату заробітних плат, соціальних виплат та неможливість утримувати будинки дитини. 

протест

“Дійшло до того, що навіть продукти для дитячих будинків нічим оплачувати. І все через політичні ігри депутатів, які не прийняли бюджет області до Нового року, а в 2022 ніяк не можуть зібратися, щоб розглянути це питання. Вже місяць пройшов, а люди без виплат сидять. Вони пропонують нам харчуватися повітрям?”, - зазначила учасниця мітингу Ірина. 

Мітингуючі обіцяють продовжувати акцію, поки депутати не зроблять те, що “мусили ще кілька місяців тому”  - прийняти бюджет-2022. 

протест

“Ми чекали-чекали в надії на здоровий глузд, але ситуація виходить за  межі. Чим була зайнята голова облради Наталя Гунько, якщо досі не змогла скликати сесію? У чому винні прості люди? У бюджетників й без того невисокі зарплати, так їх ще й не платять. Ми не дозволимо повернутися у дев’яності й будемо виходити на акції навіть щодня, якщо по-іншому нас не чують” - каже учасниця мітингу пані Олена. 

Голова Облради Наталя Гунько до мітингуючих так і не вийшла. До людей вийшов Голова київської ОДА Василь Володін. Очільник Київщини зазначив, що під час спільної зустрічі голів фракцій обласної ради, де обговорювалися спірні питання, він закликав депутатів призначити позачергову сесію і прийняти бюджет. Попередньо, сесія обласної ради має відбутися 17 лютого, відтак, область ризикує залишатися без грошей ще протягом декількох тижнів. 

протест

«Я вчергове закликаю депутатів терміново зібратися на позачергову сесію і прийняти бюджет. Люди не мають страждати через політичні маніпуляції», — прокоментував журналістам очільник Київщини.

протест

Мітингувальники погрожують наступні акції проводити вже під Офісом Президента. Нагадаємо, раніше у ЗМІ повідомлялося, що ситуацію з бюджетом не може вирішити голова облради Наталія Гунько, яка є дружиною народного депутата Анатолія Гунька. Як повідомляють джерела, останній має прямий вплив на рішення голови облради.

Теги

Читайте также

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.