Під Радуцьким та Ляшко можуть захитатися крісла

 
 
 

Олег Мусий

врач, министр здравоохранения Украины 2014, народный депутат Украины 2014-2019

Під Радуцьким та Ляшко захиталися крісла через обіцяних 10 млн вакцинованих

За невиконання обіцянок по щепленню 10 млн людей влада повинна понести відповідальність. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів лікар, громадський діяч; екс-міністр охорони здоров'я України; народний депутат України 8 скликання Олег Мусій.

Коментуючи той факт, що термін придатності вакцини, яку завезли в Україну, спливає, і вона просто пропадає, хоча спочатку була її нестача, наш співрозмоник зауважує наступне: «Це була класична брехня через некомпетентність голови комітету Радуцького і міністра Ляшка».

«Скоріш за все, вони мають за це понести, як мінімум, політичну відповідальність. Їх мають відправити у відставку, як і обіцяли “слуги народу”, за невиконання обіцянок по щепленню 10 млн людей», - додав громадський діяч. 

А щодо терміну придатності вакцини, то це, за словами лікаря, не є якоюсь величезною проблемою. 

«Це була абсолютно прогнозована річ, тому що МОЗ і влада не проводять роз'яснювальну інформаційну кампанію щодо необхідності щеплення. І тому недовіра, а особливо до “Астрозенеки” в Україні найбільша. Безумовно, є альтернатива набагато кращих в розумінні довіри вакцин. Зараз є і “Синовак”, і “Пфайзер”, і “Модерна”, які викликають більшу довіру і у суспільстві, і у медичних працівників. Тому це не буде великою втратою для України, якщо термін дії її закінчиться і не буде використана ця вакцина», - вважає екс-міністр.

А те, що у нас є і понад мільйону доз “Пфайзера”, то, на думку політика, його обов’язково використають. 

«Використати мільйон доз — це не є величезною проблемою, тим більше, що повторна вакцинація “Пфайзером” вже йде. Якщо подивитися загалом, скільки вакцин є в Україні, то їх більш ніж достатньо для того, щоб всіх бажаючих і навіть наполовину бажаючих щепити», - резюмував наш співрозмовник народний депутат України 8 скликання Олег Мусій.
 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.