Піскун: Якщо провайдери виконують незаконні рішення і вимикають телеканали, є ризик, що потім з ними будуть розбиратися правоохоронні органи

 
 
 
Піскун: Якщо провайдери виконують незаконні рішення і вимикають телеканали, є ризик, що потім з ними будуть розбиратися правоохоронні органи

«Я завжди це казав і кажу ще раз, що спочатку рішення суду, а потім санкції». Так колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун у коментарі виданню Новости Украины - From.UA прокоментував нові санкцій, які Володимир Зеленський запровадив проти телеканалів “Укрлайф” та “Перший незалежний”. 

Треба довести, що ці канали мали співпрацю з терористами, а тоді треба санкції запорваджувати, вважає єкс-генпрокурор. «Це правильно, їх треба запроваджувати для тих, хто працює з терористами, але спочатку рішення суду. Я взагалі вважаю, що будь-яке позасудове обмеження прав і свобод громадянина є незаконним, тому, вибачте, я це не підтримую».

Святослав Піскун погоджується з думкою, що за дії Зеленського відповідатимуть провайдери, які змушені незаконно блокувати «підсанкційні» канали.

«Провайдери виконують ті розпорядження, які їм дає влада. Якщо вони з ними незгодні, вони повинні подати до суду, якщо вони не подають до суду, вони виконують рішення, які їм надсилаються, а це вже потім будуть розбиратися правоохоронні органи».

Іншим ЗМІ, над якими може нависнути загроза санкцій, Піскун радить «стрілятися». 

«А який ви бачите вихід? РНБО зібралися, закрили канали. Все, до побачення. Ви якусь альтернативу маєте? Я шуткую звичайно, але не має ніяких запобіжників», резюмував колишній глава Генпрокуратури.

Теги

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.