Примусова вакцинація - це вже не медицина, це ветеринарія

 
 
 
Примусова вакцинація - це вже не медицина, це ветеринарія

Карантинні обмеження для здорових людей, які не є вакцинованими - це не просто порушення прав людини. 

Очевидно, що певні лобісти зацікавлені у тому, щоб продати вакцини і заробити на цьому великі гроші, і вони будуть і надалі тиснути на залежні уряди, щоб нас і надалі колоти. Тим, хто біжить навипередки стояти в чергах на укол, що сертифікати діють всього один рік, і через рік знову треба буде колотися. 

Численні заяви світових держав, які вже провели вакцинацію, про те, що захворювання продовжується, навіть серед вакцинованих. Деякі виробники визнали, що їхня вакцина не до кінця є дієвою. 

Крім того, давайте не будемо забувати, через постійне бажання заробити фармацевти вигадують все нові і нові штами вірусів, розповідаючи, що у конкурентів на це на працює, а от у них працює як раз на цей штам. І кожний з проплачених журналістів розповідає, що саме це допоможе вирішити питання.

Чи будуть обурення чи люди будуть виконувати те, що говорить влада?

Я думаю, що станом на сьогоднішній день ми вже бачимо, що в Європі люди почали повставати. І бачимо, наскільки уряди європейських країн жорстко діють, навіть дітей б'ють палками і заганяють, як то кажуть, в стойло. 

Чи будуть українці безпосередньо соціально відповідальними? Поки що ми бачимо істерику, яка назріває у суспільстві, навколо масок.

Ми теж бачимо, що людей, які себе поважають і готові боротися за свої права, в суспільстві небагато. Простіше бути безмовною худобою. 

Там, де починається примусова вакцинація - це вже не медицина, це вже ветеринарія. Ми бачимо заяви певних депутатів або представників влади, які потрапили туди з фармацевтичного або медичного бізнесу, які прямо аж облизуються, слиною захлинаються, дивлячись на українців і розповідаючи, що їм треба робити. Долучаються куплені ЗМІ, до формування суспільної думки включаються продажні так звані “ломи” (ЛОМ – лидер общественного мнения. – Прим.ред.). 

Пандемія закінчиться у двох випадках: перший — це коли про неї перестануть писати ЗМІ, і другий — коли люди зможуть дати рішучий відсіч всім цим примусовим акціям. Тому що виходить, що зграйка шахраїв наживається на більшості населення.

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.