Профспілки виступили за відставку Третьякової

 
 
 
Профспілки виступили за відставку Третьякової

Нарешті і українські профспілки готові публічно вимагати відсторонення Галини Третьякової - нардепа фракції Слуга Народу з посади Голови парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. В проєкті заяви, яка адресована новообраному спікеру Верховної Ради – Руслану Стефанчуку, головам депутатських фракцій та груп, профспілки вимагають:

«З огляду на антигуманні, антиморальні публічні заяви та антисоціальну законодавчу діяльність народного депутата Галини Третьякової на підставі статті 83 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», частини третьої статті 7 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» терміново внести пропозицію про відкликання Галини Третьякової з посади Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у зв’язку з її незадовільною роботою».

Також в своїй заяві профспілки нагадують про попередні публічні висловлювання скандальної нардепки, як то: 
«….НАЇЖДЖАТИ на ПРАВА і ДИСКРИМІНУВАТИ найманого працівника», стосовно жінок і дітей щодо надання державного соціального захисту залежно від «якості» отримувачів, що є приниженням честі й гідності громадян України та порушує їхні права.

«Мінус один ворог і це добре», - так напевно напише пані Третьякова після прийняття її законопроекту №2681, що знищує профспілковий рух в країні? Мінус трудові права і гарантії, невизначеність стабільного майбутнього та поштовх на трудову міграцію отримають працівники та їх родини», - реагують у профспілках на нещодавню різку заяву Третьякової щодо смерті колеги по парламентській залі – Антона Полякова.

Федерация профсоюзов Украины

«Високий рівень громадянської культури кожної людини і насамперед народного депутата увиразнюється передусім, у повазі до Основного закону держави – Конституції України, в якому інтерпретуються загальнолюдські моральні цінності, орієнтовані на ідеали гуманізму, рівності, на обов’язковість оцінки людських вчинків, поведінки, виходячи з позицій добра і справедливості, протистояння злу, самообмеження заради блага інших.

Саме тому учасники Всеукраїнського віче професійних спілок на захист трудових і соціально – економічних прав людини праці – представники понад 60 тисяч первинних профспілкових організацій, які делеговані 7 мільйонами членів професійних спілок у січні 2020 року в Резолюції чітко визначились «ініціювати негайне відкликання з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Третьякову Г.М. за просування антинародних законопроєктів, руйнування системи соціального захисту, провокування соціальних збурень в Україні та протистояння між суспільством і державною владою».

Саме тому Постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків, представляючи жінок у профспілковому русі, в червні 2020 року чітко визначила, що діяльність та висловлювання пані Третьякової порушують норми депутатської етики та суспільної моралі, і особа з такими поглядами не може перебувати у найвищому законодавчому органі України, тим більше не може очолювати Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Саме тому, реалізовуючи вимоги Всеукраїнської акції протесту профспілок від 7 жовтня ц.р., ми категорично проти вести комунікацію з особою, що неодноразово дискваліфікувала і статус народного депутата, і моральний облік соціальної політики», - йдеться у заяві Федерації профспілок України.

7 жовтня ц.р. в Міжнародний день дій за гідну працю профспілки України провели 10-ти тисячну акцію протесту у м. Києві, зокрема вимагаючи зупинити розгляд низки токсичних законопроектів авторства Галини Третьякової (№5371, №2681, №2682, №3115, №2683-дооп., №2743, №5887 та ін.), що направлені на просування тотальної лібералізації та дерегуляції трудових відносин, на повний демонтаж існуючої правозахисної функції профспілок та фондів соціального страхування України.

Нагадаємо, за словами спікера Парламенту Стефанчука: «Відсторонення Третьякової від засідань і з посади голови комітету буде гострим питанням на фракції "Слуги народу". Засідання фракції відбудеться в понеділок 18 жовтня. Крім того, голови всіх фракцій та груп українського парламенту, крім "Слуги народу", зібрали підписи та звернулися із закликом до голови Верховної Ради та керівника регламентного комітету відкликати Третьякову з посади голови комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.