Пучина повені проковтнула Кличка

 
 
 
Кличко потоп в Киеве

Саме ця злива була потрібна, щоб прийти до висновку, що Віталій Кличко хороший чоловік, але це не професія. І тим більше не професія мера. Таку думку у своєму дописі на Facebook висловив народний депутат України («Слуга народу», обраний по мажоритарці в Києві), дипломат Богдан Яременко.


«Київ безперестанку і давно інфраструктурно деградує. Не Кличко цьому причина, але вина мера - він не використав авторитет для наведення ладу у місті. Пучина ця проковтнула його.


І зовсім не непрочищена система каналізації цьому провиною. Ні, затоплює саме через це, але її незадовільний стан - це наслідок, а не причина.


Причина ж очевидна - грабіжницьке ставлення до міста, наживання на житловій забудові при нехтуванні «неліквідними» складовими міського господарства. Місто розривається від хаотичної забудови», вважає депутат.


На думку Богдана Яременко, лікується це довго і складно. «Але зовсім не безнадійна ситуація - реформа міського управління з чітким розподілом відповідальності між міськрадою та виконавчими структурами та децентралізація - не лише відновлення системи райрад, але передача вирішення багатьох проблем на рівень двору та мікрорайону».


Поки лікування не почали. Але колись доведеться, зазначає парламентарій. Доти плаватимемо на вулицях, сидітимемо без води, і потерпатимемо від усіх інших до огиди знайомих проблем.


« Для усіх любителів порівнянь України з Німеччиною і Ноя з Кличком сьогодні в найбільш інтенсивний період зливи в окремих районах Києва випало аж 18 мм опадів», додав Яременко.

До речі, як повідомляє тг-канал "Политический радар", цей чудовий день свого 50-річчя, у який кияни зненацька займалися плаванням, Віталій Кличко провів в улюбленому Гамбурзі.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.