Пусті полиці замість товарів: соцмережі підірвали шокуючі фото з супермаркетів

 
 
 
Пусті полиці замість товарів: соцмережі підірвали шокуючі фото з супермаркетів

Перерваний ланцюжок поставок та брак продуктів у магазинах все більше турбують жителів США, про що повідомляють інтернет-користувачі в соцмережах. На фотографіях видно порожні полиці, які прикрили фотошпалерами із зображенням повних полиць.

Пандемія коронавірусу серйозно порушила глобальний ланцюг поставок. Після спалаху епідемії підприємства припинили виробництво, що аукається й донині. Найбільша проблема, зокрема, стосується мікросхем та електронних компонентів для виробництва автомобілів. Тут неприємності тривають уже кілька місяців і не скоро закінчаться. Однак менша доступність нових автомобілів – це не те, чим люди живуть щодня. Покупки продуктів - це ще одна річ, яка, як виявляється, також може стати справжнім викликом.

Особливо в США, де клієнти стикаються з недоступністю багатьох товарів. Власники магазинів борються з цим різними способами, що американці й показують в соціальних мережах.

Зображення

Останніми днями фурор зробило фото з одного із супермаркетів Огайо. Користувач Twitter опублікував фотографію полиць, які здалеку здаються повними. Лише зблизька виявляється, що це насправді плакат, прикріплений до порожніх полиць у магазині. Фото швидко поширилося в мережі.

Зображення

Інший спосіб торговців - розкладати один вид товару на декількох полицях. У деяких магазинах, наприклад, кемпінгові крісла розтягуються на кілька метрів, щоб прикрити відсутність в наявності інших товарів.

Проблема стосується не лише США, у багатьох магазинах Sainsbury і Tesco порожні коробки, в яких мають бути овочі, також обклеєні надрукованими картинками. Експерти вказують, що окрім пандемії істотним фактором, що перешкоджає доступу до деяких продуктів харчування, може бути погода. У Великобританії діє ефект Brexit, і немає водіїв, які б могли перевозити продукцію з інших країн. До того ж, є великий дефіцит пального на АЗС, що також впливає на вчасність доставки.

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.