П'яні СБУ-шники злетіли з гальм і зайнялись «бєспрідєлом»

 
 
 
СБУ і прикордонники

Журналіст розповів, що зухвалий напад та роззброєння двох українських прикордонників - це справа рук іншого силового відомства, працівники якого, були в алкогольному угарі.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось із допису Єгора Чечеринди у Facebook

«Отже, інформація інсайду підтвердилася. На двох вояків Держприкордонслужби на Сумщині минулої ночі такі напали не порушники кордону, не розвідувально-диверсійна група росіян, не бандитське угруповання, а співробітники доблесної Служби безпеки України, які пиячили у прикордонному лісі. П'яні СБУ-шники не лише побили тверезих прикордонників, але й відібрали в них їхню табельну зброю, яку потім шукала та повернула доблесна Національна поліція. А самих нападників з СБУ шукали та видали Нацполіції самі ж співробітники СБУ. Але не ті, що були п'яні в лісі, а їхні тверезі колеги. А тепер логічне запитання - Для чого утримувати з наших податків всіх цих озброєних людей і яку саме користь вони приносять Державі Україна та її громадянам подібними своїми діями??

Арсен Аваков вже пішов. Може, й Івану Баканову слід приготуватися?»

Раніше ми писали про те, що СБУ знову «кошмарить» Медведчука обшуками

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.