Разумков може очолити нову партію Авакова

 
 
 
Разумков і Аваков

Політичний експерт вважає, що санкції проти Павла Фукса, які не підтримали Разумков та Аваков, зачепили політичні амбіції останнього і змусили до кардинальних дій.

Про це інтернет-виданню Новости Украины — From.UA стало відомо з допису Володимира Цибулько у соцмережі.

Політолог пише, що у своєму останньому стрімі Сергій Лещенко передав посилання від Банкової Авакову про те, що він вже не є бажаним серед «великих реформаторів», оскільки водить дружбу з олігархами.

«Згаданим олігархом, звісно, є Павло Фукс. Арсен Аваков та спікер Ради Дмитро Разумков були єдиними, хто не голосував за рішення РНБО запровадити проти нього санкції. Міністр внутрішніх справ завжди готовий мати свою особливу точку зору, не дуже зважаючи на те, що говорить Банкова. Але давня дружба і спільні інтереси з Павлом Фуксом – це більше, ніж особлива точка зору, вони зробили незворотнім розвиток конфлікту Арсена Авакова із Зеленським та його оточенням», - пояснив Цибулько.

Як відомо, Авакова і Фукса пов’язує великий бізнес та великі гроші, а відтак і політика у Харківському регіоні, «погода» у якому дає відгомін і в столиці. Як пояснює експерт, перемога Терехова, ставленика очільника поліції) на мерських виборах в Харкові збільшить політичний вплив Авакова і дасть можливість створити нову політичну силу, яку може очолити Дмитро Разумков.

«Принципові розбіжності з Зеленським щодо політики деолігархізації – це не тільки тому, що Фукс друг і бізнес-партнер Авакова. Санкції проти Фукса зачепили політичні амбіції Авакова, дуже важливі для нього, які він дуже старанно тримав при собі. Але все ж таки видав і, фактично, перейшов в опозицію до президента Зеленського. А це унеможливлює його подальше перебування на посаді міністра внутрішніх справ», - резюмує політолог.

Нещодавно ми писали про те, що Цибулько вважає, що Кличко залишить без роботи більше половини підприємців Києва.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.