Робити буде нікому: Майже три чверті українців готові звільнитись через низьку зарплатню

 
 
 
Робити буде нікому: Майже три чверті українців готові звільнитись через низьку зарплатню

72, 6% українців готові піти від роботодавця, якщо їх зарплата не буде підвищена, і лише 27, 4% до цього не готові.

Про це свідчать результати опитування, проведеного сайтом з пошуку роботи Jooble.

Зазначається, що при цьому 74, 1% респондентів рівнем своєї зарплати незадоволені. 23, 6% заявили, що наявної зарплати їм вистачає, але хотілося б побільше, а відтак задоволені  лише 2, 3%.

42, 4% відповіли, що досить давно не отримували підвищення зарплати, в той час, як 23, 9% опитаних навіть не пам"ятають, коли їх зарплата підвищувалася. 21, 7% отримали підвищення зарплати недавно, а ще 12% - при переході на нове місце роботи.

53, 6% розповіли, що планують в найближчі пів року просити роботодавців про підвищення зарплати. Основною мотивацією цього вони назвали інфляцію, підвищення  зарплати по ринку праці та ріст власної кваліфікації.

Також з’ясувалось, що не всі готові розмовляти із своїм керівником про підвищення зарплатні. 34, 3% вибрали б краще знаходження нового місця роботи без розмови з ним, 33, 2% знайшли б нову роботу і поговорили б з керівником, а 32, 5% готові попросити підвищення зарплати і звільнитися в разі відмови.

При цьому 52, 7% фахівців задовольнилися б підвищенням зарплати лише на суму понад 40% від нинішньої. 33, 6% опитаних задовольнило б підвищення і на 20-30%. 12, 6% українцям було б достатньо і 10-20%, а 1% вистачило б й до 10%.

Волна увольнений. Нацбанк покинул третий за сутки директор департамента