Роман Чайка

Роман Чайка

журналист, телеведущий

«Е-бабуся» в голові нашого президента

Що б не казали, а діючий президент ще вміє здивувати, тому міцно тримається у кормила влади. Остання ініціатива надати за рахунок держави безкоштовні смартфони усім пенсіонерам неабияк розвеселила суспільство. Своїми враженнями на прохання кореспондента Новости Украины – From.UA ділиться журналіст Роман Чайка.

“Я не вірю в силу слова, а вірю в силу піз…лей”. Як боротись з квартальством

«Дядя Саня» (замміністра МВД Гогілашвілі. – ред.) нічим не відрізняється від Мецгера (колишній голова правління Укрексімбанку. Пішов з посади після скандалу з побиттям журналістів «Схем» - ред.), а Мецгер нічим не відрізняється від цієї постсовкової нахабної шобли, яка прийшла на хвилі криворізького хайпу і “Кварталу 95”. Це синдром ботанчиків, яких ганяли на районі гопники, і раптом гопники кудись пропали, і ботанчики сказали: “О, тепер ми головні  на районі». 

Стріляють в ногу через голову: про що журналісти попередили Зеленського

Ті, хто забороняють “слугам” ходити в ефіри самі собі стріляють у ногу, тільки через жопу, або через голову. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів журналіст, ведучий політичного ток-шоу «5 копійок» Роман Чайка.

Коментуючи виступ журналістів “УА Перший” з протестом, начебто на них давить Офіс президента, наш співрозмовник зауважує наступне: «Чому начебто? Це все дуже ніжно описана ситуація». 

Фейк - це ще біблійна проблема і ось чому

Роман Чайка переконаний, що брехню можна розпізнати лише в один, старий як світ спосіб і розповів у який.

Про це журналіст і телеведучий розповів в ексклюзивному коментарі нашому виданню Новости Украины — From.UA.

«Просто в новій реалії треба використовувати нові терміни. Якщо раніше ми говорили про недостовірну інформацію і брехню, то тепер можна вживати модні словечки «фейк» і т.д. Це те, що відрізняє засоби пропаганди і дезінформації від засобів інформації».

Журналіст: Мрію побачити більшу концентрацію хомосапієнс на квадратний кілометр українського чорнозему

Роман Чайка переконаний, що лише завдяки поколінню, яке вміє критично мислити та оцінювати різні ситуації наша держава стане сильною.

Наше видання Новости Украины – From.UA до 30-річчя Незалежності України представляє новий проект «У мене є мрія», в якому відомі українці поділяться своїми мріями про те, що потрібно змінити в нашій країні, щоб вона стала краще.

«Я мрію, щоб в Україні проживало хоча б 70-80% громадян України в повному інститутському розумінні цього слова».

Кончений совок на День Незалежності

Щодо списку артистів, що будуть виступати на концерті з приводу 30-річчя незалежності.

Є дуже проста штука. Нам важко уявити заслуженого артиста Великобританії Девида Боуи чи народного артиста США Тома Вейта. Це артисти, яких поважають. У нас це перша проблема, влада приближала певну кількість артистів до себе, роздаючи їм конфетку “Тузік” у вигляді заслужених і народних. 

Чайка порівняв журналістів «на шашликах» у Зеленского із «ручними собачками» Януковича

Роман Чайка вважає, що зустріч Зелеського на шашликах із журналістами - це плагіат того, що свого часу робив Янукович.

Про це український журналіст та ведучий політичного ток-шоу «5 копійок» розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи зустріч президента із журналістами на шашликах та відповідаючи на питання, чи не варто це було робити таємно, Чайка зазначив, що до офіціозу це немало ніякого значення і розповів про своє дежавю.

Подписаться на Роман Чайка

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.