Що чекає на Разумкова на цьому пленарному засіданні

 
 
 

Тарас Семенюк

політичний оглядач

Що чекає на Разумкова на цьому пленарному засіданні

Відставку Разумкова виношують вже кілька місяців, а те, що виношують, колись має народитися. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новости Украины — From.UA розповів політичний оглядач Тарас Семенюк.

Коментуючи можливе пленарне засідання на цьому тижні, наш співрозмовник зауважує наступне: «Те, що хочуть відставки Разумкова, це вже відомо всім. Цю ідею виношують вже кілька місяців, а те, що виношують, колись має народитися. Але проблема в іншому — немає причин для відставки Разумкова: немає зашкварів, немає корупційних скандалів, немає проблем, про які можна було б сказати, що Разумков налажав і він має йти у відставку».

«Очевидно, “слуги” шукають причини, щоб цю відставку реалізувати, але те, що вони хочуть відправити у відставку Разумкова, це зрозуміло для всіх, це вже очевидний факт», - додав політичній оглядач. 

За словами нашого співрозмовника, просто так відправити Разумкова у відставку неможливо, тому що не всі “слуги народу” будуть голосувати за це. 

«Говорять, що начебто вже гуляють мішки з грошима, вони начебто по 100 тисяч пропонують за позитивне голосування. Я не знаю, чи це правда, чи ні, але те, що грошима можуть “засіяти” недосвідчених “слуг народу”, це теж факт, бо їм потрібні голоси. Як з відставкою Авакова їм потрібно було контролювати МВС, так і в парламенті їм абсолютно потрібен чоловік, який буде виконувати всю цю історію “по стойке смирно”», - наголошує експерт. 

Наш співрозмовник підкреслює, що ця відставка може посилити Разумкова як політичного гравця, і тоді він зможе відкрито заявляти про те, що влада не справляється, що його попросили піти. Відповідно, в цій історії програє сама влада. Їм вигідніше тримати його біля себе, аніж відпускати в самостійне політичне плавання, а там же бог знає, як воно буде відбуватися. 

«Це є ризик для влади — відправити спікера у відставку. Але влада не думає про ризики, вона думає про те, як максимально відбудувати вертикаль контролю за всіма напрямами в країні, особливо в політиці, так, щоб не було сюрпризів».

«Наближається “екватор”, коли президент має визначитися, чи йде він на другий термін. Якщо йде, то, відповідно, він має бути озброєний і контролювати все. Але контроль цієї вертикалі може теж привести до негативних фактів. Тому відставка можлива, але поки це залишається тільки на словах», - резюмував наш співрозмовник політичний оглядач Тарас Семенюк.

Як повідомляє нардеп Олексій Гончаренко, Разумков направив заяву до правоохоронців стосовно підкупу депутатів, щоб вони голосували за його відставку. Фактично, офіційно: почалась велика війна. Залишиться один: чи Єрмак, чи Разумков.

Коментуючи те, що за відставку Разумкова нардепам пропонували від 50 до 100 тисяч доларів, телеведучий Макс Назаров зауважив наступне: «Уявіть, якщо 250 слугам дати по 100к за відставку Разумкова, то вийде аж 25 млн доларів. Це 25 дач в Конча Заспі, 14 нових шкіл, 30 км автобану, 100 сучасних автомобілів швидкої допомоги, 400 кг золота 99,5 проби і багато чого ще. Дорогий у нас спікер, Золотий!».

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.