Секс-гігант? Українську легенду кіно звинуватили у домаганнях до неповнолітніх

 
 
 
Секс-гігант? Українську легенду кіно звинуватили у домаганнях до неповнолітніх

75-річну легенду українського кіно Володимира Талашка звинуватили у сексуальних домаганнях до повнолітніх та неповнолітніх студенток та абітурієнток.

Про це наше видання Новости Украины – From.UA дізналось від тележурналіста Єгора Чечеринди у Facebook.

Зазначається, що українського актора, який є викладачем Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, який є легендою фільму Леоніда Бикова «У бій йдуть лише старі» звинуватили у сексуальних домаганнях.

комент

Міністерство культури та інформаційної політики вирішило розібратись у цій ситуації та закликало керівництво навчального закладу всіляко посприяти з’ясуванню усіх обставин звинувачення та правди.

Разом з тим, у жартівливій формі журналіст написав, що дай Боже такого здоров’я усім українським чоловікам, як у актора та викладача Володимира Талашка, аби вони у свої 75-ть мали сили та змогу приставати до неповнолітніх абітурієнток.

Чечеринда наголошує, що йому уся ця ситуація видається кумедною, адже переконаний, що це все є нічим іншим, як суцільною брехнею на тлі вступної кампанії.

пост

Разом з тим, читачі журналіста не всі погоджуються з його позицією і пишуть у коментарях, що ці звинувачення можуть бути справедливими, а тим, кому це видається смішним, на власній шкурі відчути, що це і все ж перевірити ситуацію на наявність злочину.

коменткоменткомент

Є такі, що стверджують, що такі домагання дійсно мали місце у кар’єрі актора.

комент

Зазначимо, що за інформацією ЗМІ, у соцмережах буквально за один день, з’явилось близько десяти повідомлень про те, що Володимир Талашко запрошував дівчат додому під приводом викладання акторської майстерності, де схиляв молодих студенток та абітурієнток до сексуальних стосунків.

Про подібну ситуацію повідомила і журналістка, яка стала жертвою домагань актора під час інтерв’ю у нього вдома. Сам же Талашко будь-які звинувачення відкидає і не розуміє, чому проти нього розпочалася ця «секс-кампанія».

Як свідчить біографія актора, його родина була проти захоплення кінематографом, а тому спочатку Володимир Талашко здобув гірничу спеціальність, а вже потім закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого.

Більше двадцяти років актор грав у Донецькому національному академічному українському музично-драматичному театрі. У кінематографі кар'єра розпочалась з 1979-го. Тоді ж він здобув звання "Заслуженого артиста ССР", а у 2002-му отримав "Народного артиста України".

В 1970-1980-х роках активно знімався в кінофільмах студії імені О. Довженка. Всього актор знявся в шестидесяти кінострічках, а також був ведучим програм «Будемо жити» і «Польова пошта пам'яті» на українському телебаченні.

Також, Талашко є організатор Фонду Леоніда Бикова. У 2015 році він взяв участь в проекті «Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо! » - це була соціальна реклама до Дня перемоги для ветеранів та їх онуків. В одному з роликів («Дід») актор виконав роль ветерана Великої Вітчизняної війни, який підтримує АТО.

Раніше ми писали про 4 способи, як повернути "іскру" в стосунки.