Слуга народу, кажете? Як для кортежу Зеленського перекривають рух в столиці ВІДЕО

 
 
 
Володимир Зеленський

Сьогодні з самого ранку правоохоронці зробили все, аби президент якнайшвидше та найкомфортніше добрався до Офісу президента, створивши для його кортежу так званий «зелений коридор».

Як передає інтернет-видання Новости Украины — From-UA, відеодоказ цього інциденту виклав Телеграм-канал «Поллітика Страни».

Як зазначає видання, на відміну від попередніх разів, такий «реверанс» правоохоронці сьогодні зробили лише біля Верховної Ради України.

«За десять хвилин до проїзду кортежу, правоохоронці відключили світлофори і почали регулювати рух самостійно, таким чином вони розвантажили рух автомобілів у напрямку Офісу президента. А за дві хвилини до проїзду кортежу, поліцейські включили світлофори, і президент проїхав ніби за загальними правилами», - пише телеграм-канал.

Нагадаємо, що у 2019 році тоді ще кандидат у президенти Володимир Зеленський пообіцяв своїм виборцям, що не буде перекривати автошляхи кортежами і буде як прості смертні стояти у заторах.

Нещодавно ми повідомляли про те, що на думку експерта, президент наговорив вже собі на цілу низку статей Кримінального кодексу.