«Слуга народу» розповіла, чи знімуть Разумкова з посади спікера Ради

 
 
 

Ирина Верещук

народный депутат,  фракция «Слуга народу»

«Слуга народу» розповіла, чи знімуть Разумкова з посади спікера Ради

Ірина Верещук висловила сподівання, що у разі зняття Разумкова, він та фракція знайдуть у собі сили для конструктивної розмови.

Про це народний депутат від партії «Слуга народу» розповіла нашому виданню Новости Украины - From.UA в ексклюзивному коментарі.

«Я не чула від президента позиції, що він не може працювати з Разумковим, чи про те, що в якийсь спосіб треба його зняти. Це ніколи не виносилось на фракції» 

Так народна обраниця прокоментувала розмови про те, що президент хоче змінити спікера парламенту та пояснила про що насправді ведеться мова у фракції.

«Ми говоримо про керівника апарату, але хіба це нормально, коли керівника апарату більше року не призначають? Це ненормально. Нам потрібен дієвий керівник апарату. Я дуже поважаю пана Тегнюка, він дійсно робить свою роботу, і робить її фахово, але він виконувач обов'язків. І ми мусимо в цьому напрямку принаймні рухатися. Тут я не бачу нічого поганого, щоб ми запропонували свої кандидатури. Чи прийме їх пан Разумков, це ми вже побачимо. Це все в рамках політичної дискусії», - сказала вона.

Верещук також спростувала думки про те, що Разумков не прийме озвучену фракцією кандидатуру керівника апарату.

«Чому? Фролов — ми всі його знаємо, він Знає Регламент, чому б ні? Або Копиленко, наприклад, інститут при ВР очолював — чому він має не прийняти? Я не знаю, як на рахунок пана Штучного, тому що була ситуація, коли ми його знімали з посади, але якщо пропонують, то, напевно, є якісь певні бачення», - пояснила співрозмовниця.

Наше видання Новости Украины — From.UA також поцікавилось, чи проголосує все ж президентська партія позитивно, якщо постане питання про зняття Разумкова.

«Я дуже сподіваюсь, що ми знайдемо у собі сили сісти і говорити, а потім і чути один одного. Ми команда президента, ми прийшли за плечима президента і повинні робити все, щоб те, що ми обіцяли, а ми обіцяли багато хороших речей, реалізовувалося, а не вступати у якусь внутрішню боротьбу, конфлікти та непорозуміння. Нам це точно не грає на користь і точно не приносить користі суспільству», - переконана політик.

Резюмуючи, Верещук прокоментувала чутки про те, що наразі Разумков зайняв позицію опозиціонера всередині фракції.

«Якщо ми говоримо про закон про олігархів, то дійсно він має своє бачення. Наприклад, я з ним не погоджуюсь. Я за те, щоб ми його голосували. Хай Венеційка дає свої рекомендації, ми будемо прислухатися, будемо дивиться, як це все виправити, тому що це вперше. І, напевно, Венеційська комісія не мала такого великого досвіду щодо розгляду подібних законопроєктів, він специфічний. Але це точно не є підставою до якихось глибинних конфліктів і тим паче до голосувань за його відставку», - підсумувала народний депутат.
 

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.