Сподвижники Бандери не змогли правильно написати його прізвище

 
 
 
Сподвижники Бандери не змогли правильно написати його прізвище

Сьогодні в Києві пройшов марш на честь Дня захисника та захисниць України, учасниками якого стали ветерани ООС, службовці ЗСУ, "Національний корпус", "Правий сектор", "Свобода" та інші організації.

Як повідомляється, хода пройшла мирно, але не без курйозів. Так, націоналісти, які готувалися до маршу в Києві, включили пісню "Батько наш Бандера", яку раніше, як ми повідомляли, українські школярі використовували для флешмобу.

Крім цього, як пише ТГ-канал «Страна», націоналісти, яки прийшли до КНУ ім.Шевченка заявити, що "Бандера - герой", допустили помилку в написанні його прізвища. Примітно, що прізвище Сталіна написане без помилок.

фотофото

Ще до початку ходи посольство США в Києві опублікувало в Facebook попередження про можливе насильство на марші націоналістів в центрі Києва.

"Ультраправі групи планують великий хід, можливо, їх число складе тисячі. Марш планується почати приблизно о 12:00 в парку Тараса Шевченка. Хоч маршрут і не офіційий, але швидше за все вони будуть рухатися по вулиці Хрещатик і робити зупинки на Майдані, Алеї Героїв небесної Сотні і у Офісі президента на Банковій. Попередня інформація і попередній досвід вказують на можливість потенційного насильства", - йдеться в повідомленні.

фото

І на останок. Учасники маршу принесли картонну фігуру одного з членів «Нацкорпуса», який не може взяти участь у ході, тому що знаходиться в СІЗО після акції протесту організації під будівлею ОП.

фото

Також представники «Нацкорпуса» вимагають від влади "законодавчо заборонити проведення виборів на тимчасово окупованих територіях до повного відновлення територіальної цілісності України, припинити переслідування ветеранів російсько-української війни, прийняти законопроект про відповідальність за колабораціонізм".

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.