Справа Павлова - це вбивство, і тут може бути 2 версії

 
 
 

Ігор Мосійчук

народний депутат України 2014-2019

Справа Павлова - це вбивство, і тут може бути 2 версії

Стрілятися з “Сайги”, маючи пістолет, якось не зовсім логічно, зауважує екс-народний депутат Ігор Мосійчук, коментуючи справу Павлова в ексклюзивному онлайн-інтерв'ю кореспонденту Інтернет-видання Новини України - From.UA.

Наш співрозмовник зауважив наступне: «Зараз розглядаються 3 версії: вбивство, самогубство, необережне поводженні зі зброєю. Якщо все-таки слідство зупиниться на версії самогубства, що скоріш за все не правда, то треба буде вказати причину». 

«Павлов був абсолютно стабільною людиною. Я його знав особисто. Другий момент. Він, за моєю інформацією, спілкувався з дружиною перед тим, як трапилась ця трагедія, спілкувався з колегами, з Вілкулом. Жодного натяку на бажання учинити самогубство не було», - підкреслює політик. 

За словами екс-нардепа, в мережу злили відео, яке мало б підтвердити версію самогубства. Відео змонтоване-перемонтоване, йому не має віри. 

«Там був не просто монтаж, а й втручання в саме відео. Більш того, не видно на відео, як він нібито стріляє у себе. Тобто це відео породило більше питань, ніж відповідей. І тепер виклик для Монастирського — притягнути до відповідальності того, хто злив ці відео. Їх же хтось злив і якусь мету, перемонтувавши, переслідував, правильно? Хтось має понести відповідальність за це, а то у нас зливається, перемонтовується, в мережі зовсім інакше подається і т.д.», - наголосив Ігор Мосійчук. 

На думку нашого співрозмовника, розглядати версію з необережним поводженням зі зброєю взагалі не слід, а те, що ми бачимо на відео, що він дійсно був з автоматом, не виключено, що він відчував якусь загрозу. 

«Якщо говорити про вбивство, то тут теж має бути мотив. Коли починають накидувати, що найбільшими набувачами від смерті Павлова є “зелені”, чий секретар зараз буде керувати Кривим Рогом, то це все маячня. По-перше, цю версію озвучила ОПЗЖ, а Павлов обраний від ОПЗЖ і очолював ОПЗЖ в Кривому Розі, але він абсолютно людина Вілкула, а Вілкул, як відомо, знайшов спільну мову з “зеленими” на Дніпропетровщині. Другий момент: той негатив, який зараз йде на Зеленського і на партію влади, що це мер того міста, де народився президент, де живуть його батьки, він перекреслює будь-які позитиви, які могли би отримати — економічний чи ще якісь. Тому ця версія абсолютно не вселяє довіри», - зауважує політик. 

«Як на мене, це вбивство, і тут може бути 2 версії: це економічна версія, яка пов'язана з перерозподілом і переорієнтацією груп впливу всередині Кривого Рогу. І друга версія — це вбивство, скоєне в інтересах якихось зовнішніх чинників для дестабілізації в країні, бо це місто промислове, багате і місто президента». 

«Якщо говорити все-таки за самогубство, що малоймовірно, то Павлов, скоріш за все, міг би учинити самогубство, якщо б його шантажували рідними, наприклад. Але ми знаємо, що родина на відпочинку за кордоном. Він прилетів у справах і мав би до них повертатися. Плюс обрана зброя: за моєю інформацією, у нього була нагородна зброя — пістолет. Стрілятися з “Сайги”, маючи пістолет, якось не зовсім логічно. Як правило, камери в будинку ставлять в тих частинах будинку, які є публічні, куди заходять гості, і чиновники такого рівня, як Павлов і на таких посадах, як правило, ставлять камери в кабінетах, в робочих приміщеннях перш за все, щоб убезпечити себе від провокації хабаря, чи якщо прийде якась жіночка, порве на собі сукню і скаже, що домагався», - резюмував наш співрозмовник екс-народний депутат Ігор Мосійчук.
 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.