Стали відомі причини росту цін на овочі і фрукти

 
 
 

Василь Юрчишин

директор економічних програм Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова

ціни

Василь Юрчишин вважає, що своєю податковою політикою влада суттєво вплине на ціноутворення ринку овочів і фруктів.

Про це директор економічних програм Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова розповів в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины — From.UA.

«Головний чинник, який впливає на асортимент овочів, ягід, фруктів — це величезна невизначеність у податковій сфері. Ці нововведення, які продукуються і пропонуються ледь не щотижня».

Юрчишин пояснює, що невизначеність на ринку овочів і фруктів продукують дії влади, яка забула свою обіцянку про пільгові умови для сільгоспвиробників.

«Це велика невизначеність, яку зараз вже видно, на ринку землі, тому що селянам пообіцяли пільгові умови, а зараз з можновладців ніхто не говорить про пільгові умови, а говорять про те, що необхідно підвищувати податок на землю, на врожай. Це одна частина. І друга частина — це те, що ми з вами зараз стоїмо напередодні підвищення тарифів на енергоресурси, відтак підвищення тарифів на перевезення. От це основні чинники, які вплинуть на вартість сільськогосподарської продукції, а решта якщо і мають якісь вплив, то несуттєвий», - каже він.

После принятия этого закона подорожают картофель и овощи

Також він наголосив на тому, що на асортимент сільгосппродукції впливає як відкриття ринку землі, так і підвищення податків.

«Тут дуже багато невизначеності, тому що зараз у влади суттєво змінився підхід і до ринку землі, і до власності, спроможності селян вирощувати продукцію. Спочатку мова йшла про те, що все буде добре, що прийдуть інвестиції, зараз мене прикро вражає те, що ще не встиг запрацювати ринок, ще невідомо, які будуть умови, як буде працювати, а вже говорять про підвищення податків. От це мені здається, головне», - сказав експерт.

Раніше ми повідомляли про те, що Українців попередили про зростання ціни на газ в липні.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.