Стало відомо, чому АТОвець хотів підірвати Кабмін

 
 
 

Ігор Мосійчук

народний депутат України 2014-2019

Стало відомо, чому АТОвець хотів підірвати Кабмін

Ігор Мосійчук переконаний, що винною у тому, що сьогодні ветеран погрожував зірвати Кабмін є сама влада.

Про це в ексклюзивному коментарі нашому виданню Новости Украины — From.UA розповів народний депутат України минулого скликання.

«Управління держохорони СБУ, яке відповідає за охорону будівлі Кабінету міністрів України, явно не на своєму місці».

Так політик відреагував на ранкове мінування будівлі Кабміну та розповів про причини такого вчинку ветерана АТО.

«Людина стикається з масою несправедливості у суспільстві. Їх використовують, ними граються. Чого тільки варта схема по землі, коли збирають за хлопців документи, виділяють по 2 га, а потім латифундисти заробляють на цьому мільйони. Отримати ту саму землю в нормальний спосіб, без схематозу практично ніхто з учасників бойових дій не може. Тому вони йдуть на схематоз. Таких випадків по Київщині повно. Вчора в агрокомпанії “Світанок” проводили обшуки по такому виділенню. Плюс до того у нього як підприємця були проблеми і т.д», - пояснює Мосійчук.

Співрозмовник переконаний, що якби держава виконувала свої зобов’язання перед ветеранами бойових дій, то подібне б не траплялось.

«Держава не приділяє уваги ветеранам, учасникам збройного конфлікту. Треба брати приклад з Ізраїлю, з США по відношенню до учасників конфлікту. Якщо пільги гарантуються державою, вони мають гарантуватися. Краще не гарантувати, якщо держава не в змозі виконати. А людина на це розраховує, є різні життєві ситуації. Ще один дуже важливий момент. Суспільство почало розуміти, що більшість рішень предметних і прикладних, що стосуються їхнього життя, приймає Кабмін. Тому у Кабміні, почув версії, готується відставка. Зрозуміло, що будуть спускати пар, викинуть того Шмигаля і поставлять нового Шмигаля», - сказав він.

Також політик розповів про конспірологічні версії того що сталось та спростував їх.

«За іншою конспірологічною версією: це відбулось для компроментування Монастирського. Але тут поліція спрацювала нормально. Більш того, поліція змогла зкомунікувати з людьми з оточення цього ветерана, які проводили переговори. Тобто це ідеальна операція без застосування сили. Хтось може сказати, що не було захвату — так в ідеалі в світі це якраз ідеальне закінчення операції. Версія про Монастирського також нікчемна. Його підлеглі спрацювали на 12 з плюсом. Мене дивує, коли суспільство, особливо це роблять телеграм-канали, журналісти, які маніпулюють суспільством, починають шукати сенсації, хайпи, притрушені версії, які взагалі не налазять на голову. Все набагато простіше», - резюмував Мосійчук.

Раніше ми повідомляли про те, що у будівлю Кабінету міністрів України увірвався чоловік з гранатою і загрожував всіх підірвати.

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.