Стало відомо, чому долар не буде дешевше

 
 
 
долар

Олексій Устенко вважає, що національна валюта США в Україні вже не буде дешевшою ніж зараз і ось чому.

Про це економіст та народний депутат від партії «Слуга народу» розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Устенко переконаний, що такого жахливого курсу, як за часів Смолія більше не буде і дав прогноз на майбутнє.

«Я не думаю, що він буде йти за позначку 27,5-28. Я думаю, це буде той коридор, в якому ми будемо рухатися. Менше він також не буде, і це позитивно, тому що ми пам'ятаємо докоронавірусний період, коли був ще Яков Смолій головою Національного банку і курс долара уходив на 23-24», - сказав він.

Економіст добавив, що курс на рівні 23-24 є «вбивчим» для нашої економіки.

«Це було просто убивчо для української економіки, тому що, ми експортно орієнтована країна, і ніхто не розраховував на такий курс долара. Якщо ми будемо тримати цей діапазон, це буде достатньо позитивно».

Наостанок співрозмовник пояснив, за рахунок чого вже два роки тримається курс національної валюти.

«У нас же рекордні золото-валютні резерви сьогодні, і, в принципі, нормальна економічна ситуація. Ми експортно-орієнтовна країна, і основні продукти експорту у нас метал  і продукція сільського господарства. Для України сьогодні склалися надзвичайно позитивні умови для росту ВВП і наповнення бюджету, тому що ціна б'є рекорди. Наприклад, та сама кукурудза. Вона сьогодні продається по форвардним контрактам — це ціна наперед. Ти можеш сьогодні вже отримати кошти, а збирати врожай будеш восени. Остання цифра складає десь біля 250 доларів - це рекорд, адже в січні-лютому, коли ціна найбільша, не було таких цін. І це може бути надзвичайно позитивно для України: по-перше, до нас заходить валютна виручка, по-друге, економічна ситуація сьогодні не погана», - резюмував він.

Як ми писали раніше, Устенко розповідав про те, що буде з Україною, якщо вона почне жити за Конституцією.

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.