Стало відомо, для чого насправді буде введено нокдаун

 
 
 
Стало відомо, для чого насправді буде введено нокдаун

Офіс Президента України збирається посадити країну під домашній арешт, щоб заблокувати будь-які вуличні протести.

Офіс Президента планує восени ввести локдаун, щоб перешкодити планам Порошенко, Кличко і Льовочкіна, повідомляє ТК «Патріот».

«Цей «антикризовий» сценарій щосили роздувається в підконтрольних Банковій ЗМІ та серед лояльних експертів.

Так, наприклад, якась «Київська Школа Економіки» Тимофія Милованова вже заявила про майбутній спалаху нового штаму COVID-19. Головний санітарний лікар Ігор Кузін за підтримки свого шефа - міністра охорони здоров'я Віктора Ляшко не перестає лякати населення «червоною зоною».

Хоча ніяких підстав для цього немає. У Кузіна і Ляшко, зрозуміло, ще й свої інтереси - офіційно: підняти активність населення в плані вакцинації, темпи якої далекі від назаченних «політбюро СН».

І все це широко роздмухуване «можливе введення можливого локдауна» грає на руку Банковій, щоб перемістити дискусію в медійну площину - змістити весь негатив на Кабмін. Після чого президент Володимир Зеленський звільнить прем'єра Дениса Шмигаль за незадовільну роботу. А заодно і Ляшко з Кузіним.

Але головне! За допомогою локдауну ОП розраховує заблокувати вуличні протести, які нібито намагаються організувати Петро Порошенко, Віталій Кличко і примкнувший до них Кирило Тимошенко (заступник голови ОП) за активного сприяння Сергія Льовочкіна.

Одак, є й інша сторона медалі. За повідомленнями інсайдерів, Кремль нібито почав переговори з Порошенко, Льовочкіним і Тимошенко з приводу організації осінньої «революції» в Києві. У Путіна кілька причин, щоб розхитувати ситуацію. По-перше, в Кремлі хочуть примусити Банкову до мирних переговорів по Донбасу на вигідних Москві умовах. По-друге, Путін має намір змусити Зеленського відмовитися від планів розміщення системи ППО США на території України. Переговори ведуться одночасно з різними опозиційними силами в Україні окремо. З російської сторони кейс курирує відомий Дмитро Козак. «Змовники» нібито торгуються з Кремлем з приводу фінансової допомоги і координації вуличних протестів», - пише канал.