Стало відомо, хто «замовив» Лероса і скільки це коштувало

 
 
 
Стало відомо, хто «замовив» Лероса і скільки це коштувало

Наше видання Новости Украины — From.UA вже писало про те, що було опубліковано відео, на якому нібито народний депутат Гео Лерос отримує гроші за спалення свого автомобіля минулого року. Однак у цій історії є чимало білих плям та «але» про які пишуть Телеграм-канали, журналісти та політологи.

Коментуючи опубліковане відео, де Лерос начебто замовляє підпал власного авто, нардеп зазначив, що відео повністю сфабриковано і замазано 70% екрану.

«Сама тема і звук вибрані не просто так, адже вони є максимально цинічною спробою знищити мою репутацію. В мої уста вкладають якісь неадекватні слова, за які я б давно сидів у в'язниці, але вони чомусь чекали саме цього моменту», - заявив народний депутат.

Журналіст Єгор Чечеринда на своїй сторінці у Facebook припустив, що ця історія - це ніщо інше, як якісна режисура силових структур.

«Я пригадав 15 грудня 2015 року, коли у розпал конфлікту тодішнього міністра МВС Арсена Авакова з Михайлом Саакашвілі прес-служба МВС поширила відео, на якому начебто тодішній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі розмовляє на одеській вулиці з начебто власником "УралХіма", російським олігархом Дмитром Мазепиним. Начебто про приватизацію Одеського припортового заводу. У ЗМІ почався страшний гвалт, Саакашвілі звинуватили у у всіх гріхах та співпраці з країною-агресором. На що сам Міхо заявив, що ніколи в очі не бачив того Мазепина. І навіть не знає, - хто це. У команді Саакашвілі помітили невідповідність поширеної картинки та заявили, що людина на відео за статурою та животом аж надто схожа на Віктора Януковича, до тіла якого просто "примонтували" голову Саакашвілі, і звинуватили у створенні цього фентезі-кіно "режисерів" з МВС. В підсумку відео таки виявилося фейком, який прес-служба МВС потім видалила зі свого YouTube. Але перед Саакашвілі так ніхто і не вибачився... Сухий залишок був - явно не на його користь.

Нинішній інформаційний шум з відео начебто Гео Лероса мені дуже нагадує продовження тої самої історії про фентезі-кіно. Спеціалісти в силових структурах у нас працюють фахові. В тому числі і в плані телережисури.... Ще з часів "незамінного" Авакова...», - написав журналіст.

Операция «поджог автомобиля». Как Гео Лерос и Арсен Аваков устроили провокацию против Зеленского

ТГ-канал «Шептун» коментуючи ситуацію написав, що у різних каналах почала активно циркулювати інформація про те, що народний депутат Гео Лерос нібито спалив власний Mercedes Benz для привертання уваги до свого брифінгу, де збирався розповісти про факти корупції, до якої залучений в тому числі і мер Кличко.

«Гео Лерос повідомив нашому телеграм-каналу, що опублікована інформація є простим монтажем. Разом з тим, нардеп зазначив, що планує написати заяву в НАБУ і сам знайде замовників вкидання.

Також ми поцікавилися у Гео Лерос, хто може стояти за провокацією. На його думку, даний інцидент прямо пов'язаний з недавнім інцидентом у Верховній Рада, коли на нього напав Микола Тищенко», - повідомив канал, а згодом добавив, що медійний удар по Гео Леросу організував політтехнолог Андрій Коваленко.

«Це його тема робити такі хвилі в телеграмі і вбивати репутацію накатом. Бюджет хвилі перевалює за 500 тисяч гривень», - переконує «Шептун».

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.