Степан Гавриш

Степан Гавриш

доктор юридических наук, 1-й зам.секретаря СНБОУ 2008-2011, народный депутат Украины 1998-2007

Смертельний  «Омікрон» Кремля. Буде війна з Росією чи ні?

Агресивна мутація вірусу «Ковід-19» у хворої СНІДом південної африканки в новий штам привела до всезагальної параної та обвалу всіх фондових ринків. Мікроскопічний вірус, охрещений в честь грецької букви «Омікроном», з гострими шипами, як у морської міни, для проникнення в клітину людини, лякає світ. До тотальної істерики. На противагу, чи не щоденним, заявам Держдепу США про фатальну можливість грядучої масштабної війни Путіна проти України.

Якщо Росія почне наступ, Захід не буде реально захищати Україну

Є проблема конфлікту і протистояння між СРСР і США, де Росія стала правонаступницею СРСР, взявши для геополітики ядерну зброю і використовуючи в якості інструменту силової дипломатії, посиливши тиск на Захід для відновлення свого права на території, нарди і країни, які є вихідцями з СРСР.

Перезаснування Української держави на фоні кризи двополярності США і Китаю

Після Другої світової війни ковід-пандемія знову показала крихкість людської цивілізації, вкотре поставила ребром питання  про її існування і виживання. Здавалося б, усі глобальні еліти мали би зосередитися на пошуках ефективних інструментів від смертельного вірусу, статус, походження якого так може і не стати очевидним. Бо якщо це чергова помста природи, то всі наші знання про неї треба переглянути. Проте, навіть ентузіаст-любитель легко це заперечить. Люди сотні тисяч років співіснують із арміями вірусів, пристосовуючись до їх рекомбінацій, пришвидшуючи власну еволюцію.

Gambetto Владіміра Путіна. Що робити Україні?

Великий майстер хансі успішно переніс із татамі (в модернізованому КГБ стилі) принцип єдиноборства - домінування силою і неперевершеною технікою, в геополітику. Владімір Путін безперервно тримає світ на підніжці і больових прийомах. Блискучий стратег і хитромудрий тактик. Легко, без особливих напружень, загнав акулу геополітики Джо Байдена в Женевську пастку. І хоча лідер нової Америки не визнає поразку за трьох годинне утримання його на політичному татамі і проведення больового прийому прес-конференцією, надто багато журналістів оцінили це як чисту перемогу Путіна – іпон.

Донбас і реальність Афганістану

Таліби –  Forever. Їх стрімке торнадо вдарило по всьому Афганістану, залишивши під контролем уряду всього 15-20% території. Кандагар, де 30 студентів створили Талібан, ось-ось впаде. На черзі Кабул. У 2014 ІДІЛ в Іраку намагався захопити Багдад. Врятували його не американці, французи чи німці. Іран, Сирія, «сауди», разом з курдами, не допустили створення Халіфату в центрі імамітів, захищаючих могилу наступника пророка Мухамеда Алі ібн Абуталіба. З генетичного дерева Адама-Ноя-Авраама (Нуха-Ібрахіма). 

Став відомий таємний сенс зустрічі Путіна і Байдена у Женеві

Можливо майбутня липнева  зустріч (ще не пізно) американського і українського президентів нарешті зробить Київ воєнним союзником США. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту інтернет-видання Новини України — From-UA розповів екс-заступник секретаря РНБО, колишній член ВРЮ Степан Гавриш.

Коментуючи запрошення Джозефа Робінетта Байдена-молодшого несподівано до геополітичного танго Владіміра Путіна, наш співрозмовник зауважує наступне: «Краще би на бойовий гопак запросив».

Подписаться на Степан Гавриш